Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Nowoczesny sekretariat wizytówką Twojej firmy

Z systemem eDokumenty Twój sekretariat stanie się w pełni nowoczesną komórką korzystającą z najnowszych trendów ale jednocześnie zachowującą wszystkie dobre zasady i praktyki kancelaryjne.

System obiegu dokumentów eDokumenty zapewni Twojej firmie kompleksową obsługę kancelaryjną obejmującą korespondencję zewnętrzną jak i wewnętrzną. Podstawowe czynności jakie są najczęściej wykorzystywane w sekretariacie to:

-rejestracja pism, faktur i innej korespondencji w dzienniku korespondencji przychodzącej,
-automatyczna numeracja kolejnych dokumentów,
-łatwe, konteksowe dodawanie kontrahentów, dostęp do ich kartotek wprost z pism,
-rejestracja pism w dzienniku korespondencji wychodzącej,
możliwość wydruku pocztowej książki nadawczej, kopert i dziennika,
a ponadto:

-szybkie przeszukiwanie dzienników po wszystkich dostępnych polach (nazwie kontrahenta, opisie pisma, numerze ewidencyjnym, numerze sprawy, -numerze zewnętrznym i dacie wpływu),
-możliwość przesłania do systemu emaili, które zostaną automatycznie umieszczone na liście dokumentów gotowych do rejestracji w dzienniku,
-możliwość wydruku pocztowej książki nadawczej, kopert i dziennika,
-kalendarze prezesa/dyrektora,
-przypomnienia o ważnych terminach.
Dzięki temu znacznie zostaje przyspieszona ewidencja pism, faksów i emaili, jak również wielokrotnie przyspieszone zostają czynności związane z odszukiwaniem w dziennikach umieszczonych tam zapisów.

 

Informacje zapisane przez sekretariat dotyczące wysłanego pisma są dostępne dla pracowników, którzy je zlecili do wysyłki. Dzięki temu pracownicy mają zawsze łatwo dostępne informacje o statusie nadanych pism.

System oszczędza Twój czas przy wypełnianiu wydruków związanych z wysyłką

System obsługuje przygotowanie korespondencji wychodzącej, w szczególności w zakresie wydruku pocztowej książki nadawczej i kopert. System posiada rekomendację Poczty Polskiej. Poprzez funkcjonalnośc korespondencji seryjnej równie szybko przygotujesz wysyłkę 20 pism co 20 000!

Wypróbuj, to nic nie kosztuje!

Wypróbuj teraz

NEWSLETTER

Zgadzam się na Polityka prywatności