workflow i dms
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Nowoczesny sekretariat wizytówką Twojej firmy

Z systemem eDokumenty Twój sekretariat stanie się w pełni nowoczesną komórką korzystającą z najnowszych trendów ale jednocześnie zachowującą wszystkie dobre zasady i praktyki kancelaryjne.

System obiegu dokumentów eDokumenty zapewni Twojej firmie kompleksową obsługę kancelaryjną obejmującą korespondencję zewnętrzną jak i wewnętrzną. Podstawowe czynności jakie są najczęściej wykorzystywane w sekretariacie to:

-rejestracja pism, faktur i innej korespondencji w dzienniku korespondencji przychodzącej,
-automatyczna numeracja kolejnych dokumentów,
-łatwe, konteksowe dodawanie kontrahentów, dostęp do ich kartotek wprost z pism,
-rejestracja pism w dzienniku korespondencji wychodzącej,
możliwość wydruku pocztowej książki nadawczej, kopert i dziennika,
a ponadto:

-szybkie przeszukiwanie dzienników po wszystkich dostępnych polach (nazwie kontrahenta, opisie pisma, numerze ewidencyjnym, numerze sprawy, -numerze zewnętrznym i dacie wpływu),
-możliwość przesłania do systemu emaili, które zostaną automatycznie umieszczone na liście dokumentów gotowych do rejestracji w dzienniku,
-możliwość wydruku pocztowej książki nadawczej, kopert i dziennika,
-kalendarze prezesa/dyrektora,
-przypomnienia o ważnych terminach.
Dzięki temu znacznie zostaje przyspieszona ewidencja pism, faksów i emaili, jak również wielokrotnie przyspieszone zostają czynności związane z odszukiwaniem w dziennikach umieszczonych tam zapisów.

 

Informacje zapisane przez sekretariat dotyczące wysłanego pisma są dostępne dla pracowników, którzy je zlecili do wysyłki. Dzięki temu pracownicy mają zawsze łatwo dostępne informacje o statusie nadanych pism.

System oszczędza Twój czas przy wypełnianiu wydruków związanych z wysyłką

System obsługuje przygotowanie korespondencji wychodzącej, w szczególności w zakresie wydruku pocztowej książki nadawczej i kopert. System posiada rekomendację Poczty Polskiej. Poprzez funkcjonalnośc korespondencji seryjnej równie szybko przygotujesz wysyłkę 20 pism co 20 000!

Wypróbuj, to nic nie kosztuje!

Wypróbuj teraz

WhitePress Prawa