Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Navireo to nowoczesny system informatyczny klasy ERP wspomagający zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach. Navireo dedykowane jest klientom, którzy wymagają od systemu ERP nie tylko kompleksowego wsparcia do zarządzania przedsiębiorstwem, ale oczekują przede wszystkim indywidualnych rozwiązań. System Navireo możne być w rozbudowany do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa z dowolnej branży, jego działów, a nawet konkretnych użytkowników. Navireo pomimo bogatej funkcjonalności, pozostaje przyjazny i intuicyjny w obsłudze. System posiada budowę modułową i gwarantuje kompleksowe wsparcie firmy. Navireo łączy w jeden sprawny system najważniejsze obszary działalności przedsiębiorstwa: począwszy od obsługi działu handlowego, sklepu i magazynu, poprzez pełną obsługę finansowo-księgową, a skończywszy na obsłudze działu kadrowego oraz naliczaniu wynagrodzeń dla pracowników.

CZYM NAVIREO WYRÓŻNIA SIĘ OD INNYCH SYSTEMÓW ERP

Navireo to przede wszystkim system wspomagający zarządzanie firmą, który integruje najważniejsze obszary przedsiębiorstwa. Elementami wyróżniającymi Navireo od pozostałych systemów klasy ERP to m.in.:

 

  • szeroka funkcjonalność
  • prosty i intuicyjny interfejs, który ułatwia łatwe poruszanie się po systemie przez użytkowników
  • możliwość rozbudowy systemu do indywidualnych potrzeb klienta.


NAVIREO - NAJLEPSZY PRODUKT DLA BIZNESU

Navireo uznano jak jedno z najbardziej intuicyjnych systemów zarządzania przedsiębiorstwem. System ERP został wielokrotnie nagrodzony oraz wyróżniony w rankingach systemów informatycznych dla firm m.in. przez Gazetę Finansową, która ogłosiła Navireo - Najlepszym Produktem dla Biznesu 2010.


Najważniejszym jednak potwierdzeniem, że Navireo jest system przyjaznym dla biznesu to zadowolenie użytkowników, a także rosnąca liczba klientów, decydująca się na wdrożenie tegoż systemu.

ROZWIŃ SKRZYDŁA I WSKOCZ NA WYŻSZY POZIOM ZARZĄDZANIA DZIĘKI NAVIREO

Navireo umożliwia przejście na wyższy poziom zarządzania, na którym wydajność jest większa, działalność bardziej skuteczna przy jednoczesnym zachowaniu satysfakcji pracy użytkowników. Jest to możliwe dzięki architekturze pozwalającej dowolnie dopasować system do indywidualnych potrzeb całego przedsiębiorstwa, jego działów, a nawet konkretnych użytkowników.

DOPASUJ SYSTEM ERP DO TWOICH POTRZEB - SYSTEM ERP NAVIREO SZYTY NA MIARĘ

System ERP – Navireo może być dostosowany do specyficznych potrzeb klienta lub branży. Otwartość i konfigurowalność systemu Navireo umożliwia na stworzenie indywidualnego i „szytego na miarę” systemu informatycznego, które wesprze działalność przedsiębiorstwa. Firma inSolutions specjalizuje się tworzeniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych dostosowanych do systemu ERP Navireo.

DLACZEGO NAVIREO NAZYWANY JEST PRZYJAZNYM SYSTEM ERP

Zintegrowany system zarządzania firmą – Navireo dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, intuicyjnego interfejsu, prostej budowy, a także bogatej funkcjonalności z możliwością rozbudowy został nazwany przez użytkowników przyjaznym systemem ERP. Korzyści związane z inwestycją w ten system są widoczne niemalże natychmiast po zakończeniu wdrożenia. Koszty systemu Navireo są współmierne do możliwości funkcjonalnych systemu.

SPRAWDŹ CZY NAVIREO TO SYSTEM DLA CIEBIE

System ERP Navireo jest przeznaczony dla firm średniej wielkości, jedno- lub wielooddziałowych, posiadających wewnętrzny dział IT lub bez działu IT. Powstał z myślą o przedsiębiorstwach, które wymagają indywidualnego podejścia oraz dostosowania systemu do profilu działalności i poszczególnych stanowisk.

ZDOBĄDŹ DOTACJĘ NA SYSTEM NAVIREO DLA TWOJEJ FIRMY

Nowoczesny system Navireo może zostać wdrożony w Twojej firmie poprzez uzyskanie dotacji unijnej. Fundusze z UE przekazywane są na inwestycje wspierające nowe technologie, w tym ITC.


Pieniądze dla przedsiębiorstw dostępne będą w ramach programów operacyjnych regionalnych i krajowych. Dzięki dotacjom unijnym małe i średnie firmy mają możliwość stać się bardziej konkurencyjni oraz innowacyjni na rynku krajowym jak i europejskim. 

WEŹ NAVIREO W LEASING

Inwestycja w system informatyczny ERP – Navireo może być sfinansowana za pomocą umowy leasingowej na bardzo korzystnych warunkach. Korzyści wypływające z umowy leasingowej, pozwalają na racjonalizację wydatków i ekspansywny rozwój, bez potrzeby ograniczania inwestycji i naruszania struktur finansowych przedsiębiorstwa. inSolutions od wielu lat współpracuje z największą firmą leasingową oferującą szeroki wachlarz możliwości oraz gwarantuje uproszczoną procedurę otrzymania leasingu na system Navireo i nie tylko.