Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

T-Flex Parametric CAD jest w pełni funkcjonalnym oprogramowaniem zapewniającym konstruktorom narzędzia, których potrzebują aby sprostać dzisiejszym skomplikowanym wyzwaniom projektowym. System łączy w sobie potężną parametryczną funkcjonalność modelowania 3D z parametrycznym szkicownikiem i bogatym zbiorem narzędzi do przygotowania dokumentacji. T-Flex Parametric CAD jest przodującym systemem do konstrukcji mechanicznych z elastycznym i intuicyjnym interfejsem oraz wysoko rozwiniętymi możliwościami konstrukcyjnymi.

Eiffel Tower in T-FLEX CADTechniczne innowacje oraz zalety wydajnościowe – sprawiły, że system T-Flex CAD jest jednym z najbardziej wydajnych, stabilnych i uniwersalnych parametrycznych rozwiązań do rozwoju produktów przez modelowanie i szkicowanie.

Dostępny w T-Flex CAD obszerny zestaw narzędzi to najlepszy wybór do sprostania każdemu zawodowemu wyzwaniu.

T-Flex CAD daje komfort pracy w hybrydowym (połączonym) środowisku 2D/3D. Środowisko trójwymiarowe jest tu nieodłączną częścią środowiska dwuwymiarowego. W dowolnym momencie możemy przejść w tryb projektowania na innym widoku danego projektu z 2D na 3D i z 3D na 2D lub też pracować na obu widokach jednocześnie.

Konstruktorzy z całego świata wykorzystują system T-Flex Parametric CAD do projektowania i wytwarzania produktów dla większości branż produkcyjnych i projektowych.

Dzięki takiemu podejściu mamy stałą kontrolę nad powstającym projektem. Zmiany wprowadzane w części 2D (w dokumentacji czy szkicach na widocznych tu w formie zakładek płaszczyznach pracy) – nanoszone są automatycznie w 3D. Przejście użytkowników pracujących dotychczas w środowiskach 2D do środowiska pracy T-Flex CAD, dzięki stałemu kontaktowi z podglądem w 2D jest łatwe i nie sprawia większych problemów. Jest to kolejna, jakże ważna cecha systemu T-Flex CAD w odróżnieniu od innych systemów CAD 3D.

u_tflexcad

T-Flex CAD jest systemem niemodułowym w jednym środowisku pracy możliwe jest zaprojektowanie dowolnego rodzaju geometrii (od powierzchni poprzez bryły, kończąc np. na złożeniach czy konstrukcjach spawanych). Przykładowo element blaszany może byc wykonany zarówno przy użyciu poleceń dedykowanych (zagięcie, dodanie kołnierza, przetłoczenie) jak i innych operacji (wyciągnięcie, cienkościenność itp.). Jeśli geometria spełnia warunki blachy to bez żadnych przeszkód może zostać rozgięta i udokumentowana.

Od kilku lat używamy systemów T-FLEX CAD i SprutCAM
w naszej firmie. Są to intuicyjne i wydajne narzędzia, które sprawdzają się w najróżniejszych przypadkach. W razie potrzeby konsultacji zawsze możemy liczyć na wsparcie techniczne ze strony firmy NTS!SACHER S.C.

Odpowiednie dobranie właściwego systemu CAD dającego pełne wsparcie dla tworzenia, udoskonalania i poprawiania projektów – jest jednym z najbardziej istotnych elementów w każdej firmie, która dąży do optymalizacji oraz zwiększenia komfortu pracy w działach konstrukcyjnych.

tfx_tmie1

   

 

   

 

Wersja testowa do pobrania:download_tfx

 Wizytówka produktu:
Więcej informacji o programie:

Przejdź na stronę www produktu

Manipulatory 3D:

Nowość! Manipulator SpaceMouse Wireless