Pozostałe systemy
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Hermes Mobil A200 to aplikacja mobilna dla przedstawicieli handlowych dostępna na smartfonach oraz tabletach z systemem Android.

Jest to niezawodne narzędzie wspierające przedstawiciela pracującego w terenie w jego codziennych obowiązkach. Usprawnienie obiegu dokumentów, dostęp do bieżącej oferty, rejestracja kolejnych kroków wizyty, podsumowanie i raport z wizyty to jedynie kilka z możliwości funkcjonalnych systemu.


Hermes Mobil A200 na platformie Andriod jest naszą odpowiedzią na najnowsze trendy rynku urządzeń mobilnych i powstał na bazie rozwijanego od lat i cieszącego się dużym uznaniem użytkowników systemu sprzedaży mobilnej Hermes Mobil na palmtopy z platformą Windows Mobile oraz PocketPC.


Hermes Mobil A200 może być, w zależności od potrzeb użytkownika, uruchamiany zarówno na tabletach, jak i na smartfonach. Zawsze będzie to aplikacja w pełni funkcjonalna i konfigurowalna.


Bardzo ważnym atutem sprzedaży mobilnej na aplikacji Hermes Mobil A200 jest możliwość pracy „off-line”, czyli bez konieczności połączenia z Internetem. Wystawiane dokumenty zapisywane są wtedy na urządzeniu mobilnym, a wymiana danych z systemem centralnym następuje w momencie uzyskania połączenia.

 

Dzięki zastosowaniu nowej technologii nawigacji informacją GM (Guided Menu)system Hermes Mobil A200 jest intuicyjny i „prowadzi za rękę” w wykonaniu wszystkich niezbędnych i zaplanowanych działań. Przedstawiciel handlowy z nowoczesną aplikacją może działać efektywnie ponieważ ma dostęp do bieżącej informacji o swoich kontrahentach, ofercie produktowej, może rejestrować zadania, odbyte wizyty oraz raportować swoje działania do centrali.

 Pobierz Demo Programu 

Ewidencja kontrahentów

Bieżący dostęp do kartoteki kontrahenta: możliwość wglądu i aktualizacji danych oraz dopisywania nowych odwiedzanych klientów. Dostęp do historii współpracy z danym kontrahentem.

Ewidencja towarów i cenników

Dostęp do najważniejszych informacji  o produkcie, aktualnym stanie magazynu oraz cennikach.

Wystawianie dokumentów sprzedaży lub zamówień

Możliwość wystawiania dokumentów sprzedaży wprost u klienta lub zbieranie zamówień, których wysyłanie na bieżąco do centrali znacznie poprawia logistykę firmy.

Kalkulator sprzedaży

W zależności od uprawnień przedstawiciel handlowy może negocjować ceny, udzielać rabatów dokonując przeliczeń na wygodnym kalkulatorze.

Kontrola warunków sprzedaży

Program kontroluje zadane ceny minimalne, minimalną marżę oraz widełki rabatowe w zależności od uprawnień przedstawicieli handlowych.

Przyjmowanie wpłat kasowych

Możliwość wystawiania dokumentów KP oraz rozliczania zadłużenia kontrahenta.

Raportowanie wizyt

Aplikacja zawiera szereg przygotowanych raportów dostępnych dla przedstawiciela handlowego. Słowniki raportów mogą być narzucone przez centralę bądź przygotowane przez handlowca indywidualnie. Oprócz predefiniowanych raportów możliwy jest również zapis dowolny.

Planowanie tras odwiedzin

System umożliwia kontrolę i planowanie pracy przedstawiciela poprzez m.in. planowanie tras odwiedzin. Jeżeli przełożony nie narzuci przedstawicielowi listy klientów do odwiedzenia to przedstawiciel ma zawsze możliwość samodzielnego ustalenia sobie trasy.

Prezentacja HermesMobil A200 - zapraszamy do zapoznania się z możliwościami naszego systemu!

WhitePress Prawa