Firmy IT
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

 

UNIFACTOR powstał w 1991 jako prywatne przedsiębiorstwo komputerowe, utworzone przez grupę informatyków i prawników. Lata doświadczeń na rynku oprogramowania dla firm zaprocentowały powstaniem systemu ERP/MPR II UniFirma AS – innowacyjny, bogaty pakiet funkcjonalności, wdrożony z powodzeniem w różnych branżach - przedsiębiorstwach o profilu produkcyjnym, handlowym i usługowym.

Historia firmy UNIFACTOR i samego oprogramowania UniFirma / UniFirma AS ściśle wiąże się z rozwojem rynku ERP w Polsce.

Pierwszy pakiet programów UniFirma pracował w środowisku DOS (Sprzedaż, Kadry-Płace, Finansowo-Księgowy, Gospodarka Materiałowa, Środki Trwałe, Produkcja, Przelewy). Powstał on przy udziale praktyków i doświadczeń użytkowników systemu. Prostota instalacji i jednolity interfejs użytkownika pozwalały na sprawne wdrożenie całości pakietu lub jego wybranych elementów. Z chwilą wejścia Windows 95 oraz Delphi3 Zarząd Spółki podjął strategiczną decyzję o zaprzestaniu prac nad produktami rodziny C++ i skierowaniu wszystkich wysiłków do prac nad przeniesieniem dotychczasowych aplikacji ze środowiska Dos do Windows wykorzystując Delphi 3 i InterBase jako serwer SQL.

Z chwilą wejścia Windows 95 oraz Delphi3 Zarząd Spółki podjął strategiczną decyzję o zaprzestaniu prac nad produktami rodziny C++ i skierowaniu wszystkich wysiłków do prac nad przeniesieniem dotychczasowych aplikacji ze środowiska Dos do Windows wykorzystując Delphi 3 i InterBase jako serwer SQL.

W 2010 r. wychodząc naprzeciw coraz większym wymaganiom, system został przeniesiony do nowej linii UniFirma AS. Nie jest to tylko intuicyjny, nowoczesny frond interfejsu, ale przede wszystkim zestaw nowych funkcjonalności uzupełniający dotychczasową bogatą ofertę UniFactor, jak m.in. Systemu Obiegu Dokumentów, Serwer Raportów, Serwer Zdarzeń, Kontrakty.

Bogata oferta systemu UniFirma AS to nie tylko wynik bieżącej reakcji systemu na zmiany w otoczeniu biznesu, rosnące potrzeby klientów, ale przede wszystkim konsekwentna realizacja planu rozwoju produktu.

Do dnia dzisiejszego zarejestrowano kilkuset użytkowników programów UniFirma, którzy obecnie migrują do Zintegrowanego Systemu Zarządzania UniFirma AS.

Naszym typowym klientem jest firma średniej wielkości potrzebująca systemu klasy ERP. Do każdego przedsiębiorstwa podchodzimy indywidualnie, szanujemy jego indywidualny model działania. Analizujemy jego potrzeby, prezentujemy aktualną funkcjonalność systemu UniFirma AS i w razie potrzeby dostosowujemy moduły specyficzne dla klienta. Takie podejście pozwala na dokładne rozwiązanie wszystkich problemów i dopasowanie UniFirmy AS do potrzeb klienta z zachowaniem wyjątkowości jego modelu biznesowego.

W trosce o wysoki poziom naszych produktów i usług od 2005r. działamy zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 w zakresie sprzedaży i serwisu sprzętu PC i oprogramowania, budowy i serwisu sieci lokalnych, produkcji i wdrażania oprogramowania wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem.

Posiadamy dział handlowy oraz dział serwisu, który wzbogaca naszą ofertę i służy kompleksowej obsłudze klientów posiadających nasze aplikacje.

Ludzie w firmie

Znaczącym kapitałem firmy są ludzie. Szybki rozwój firmy oraz atrakcyjne warunki pracy przyciągnęły najbardziej kompetentnych i wykwalifikowanych informatyków z terenu północno- wschodniej Polski. Kwalifikacje pracowników są stale podwyższane. Firma organizuje cykliczne kursy dla swoich pracowników, na których zapoznają się z nowymi trendami na szybko rozwijającym się rynku informatycznym. Pracownicy firmy biorą udział czynny udział w seminariach i szkoleniach organizowanych przez potentatów rynku informatycznego takim jak Microsoft, Borland. Spotkania te są też okazją do podzielenia się informacjami o nowych produktach, rozwiązaniach technicznych. Dobra znajomość produktów, świetna kadra inżynieryjna, nowoczesne zaplecze techniczne, solidne podstawy finansowe, oraz znacząca pozycja na lokalnym rynku to argumenty, dzięki którym firma stała się partnerem czołowych firm komputerowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Są pytania chętnie na nie odpowiemy.

Strona wwwwww.unifactor.com

UNIFACTOR S.A.


Dział Oprogramowania i Wdrożeń

18-400 Łomża
Szosa Zambrowska 62 A
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 86 216-24-70
Biuro Zarządu
00-898 Warszawa
ul. Al. Solidarności 147/33