Firmy IT
Typografia
 • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
 • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

O nas

Doświadczony partner

Bez wątpienia, początek lat 90-tych to przełomowy okres - także dla polskiej informatyki. Syriusz jest dzieckiem tego czasu. W roku 1991 dwóch pracowników Politechniki Rzeszowskiej powołuje do istnienia spółkę. Cel, jaki sobie stawiają można streścić w jednym zdaniu: tworzyć i wdrażać innowacyjne rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw.

Myślimy kompleksowo

Rok 2014. Syriusz jest nie tylko firmą. Jest marką. Marką, za którą stoi określona filozofia – każdy Klient to inna historia, a każde zlecenie to nowe wyzwanie. Oferujemy produkty odpowiadające na potrzeby danej firmy. Dlatego nim zasiądziemy do pracy nad nowym wdrożeniem analizujemy  strukturę organizacji, jej workflow i rynek na jakim funkcjonuje. Efekt końcowy uwzględnia najdrobniejszy szczegół. To rozwiązanie dedykowane, idealnie spasowane, słowem: uszyte na miarę.

Pełne wsparcie

Przedsiębiorstwa ulegają dynamicznym przemianom. Systemy informatyczne nie mają wyjścia - muszą za nimi nadążać. Syriusz zapewnia swoim Klientom pełne wsparcie w tym względzie. Dbamy o Twój rozwój. Zapewniamy pełną obsługę serwisową: doradztwo, serwis wdrożeniowy i posprzedażowy oprogramowania oraz sprzętu.

Wyróżnia nas jakość

Rynek pełen jest „atrakcyjnych ofert”. Te na ogół są synonimem usług o wątpliwym poziomie. Od zawsze odrzucaliśmy taki sposób działania. Syriusz to poważna firma dla poważnych Klientów. Dlatego:

 • zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów

 • budujemy nasze produkty w oparciu o wieloletnie doświadczenie

 • oferujemy kompleksowe, skrojone na miarę rozwiązania

 • zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie współpracy

 • dokonujemy integracji naszego oprogramowania z oprogramowaniem innych dostawców

Nasz marki

Handel hurtowy

Hermes – innowacyjny, kompletny system wspomagający zarządzanie firmą. Ułatwia prowadzenie określonej polityki sprzedaży. W pełni zintegrowany z platformą internetową eHermes oraz aplikacjami mobilnymi: Hermes Mobil dla przedstawicieli handlowych i HermesSLM dla pracowników magazynu.

Handel Mobilny

Hermes Mobil A200 – nowoczesny system klasy SFA dla przedstawicieli handlowych pracujących w terenie. Oparty o system Android.

eHandel

eHermes – zintegrowana platforma e-commerce oferująca funkcjonalności typowego sklepu internetowego oraz platformy biznesowej B2B. Pełna integracja z systemem magazynowym.

Logistyka magazynu

Hermes SLM – nowoczesny system logistyki magazynu oparty o mobilną aplikację SLM oraz lekki terminal wyposażony w czytnik kodów kreskowych oraz klawiaturę umożliwiającą szybkie wprowadzanie i identyfikację towarów.

Handel detaliczny

Quattro – program dedykowany dla pojedynczych sklepów lub sieci sklepów detalicznych. W połączeniu z systemem Commander doskonale sprawdza się w tych firmach, w których istotny jest centralny nadzór nad sklepami.

Zarządzanie siecią sprzedaży

Quattro Commander – system wspomagający centralne zarządzanie siecią sprzedaży oraz zapewniający dostęp do bieżącej informacji, analiz i raportów o sytuacji w całej sieci lub wybranych jej fragmentach.

Produkcja

Harmonia – kompletny system wspomagający zarządzanie procesem produkcji i sprzedaży. Ponadto wspierają procesy kalkulacji, planowania i kontroli.

 

Finanse i księgowość

Skarbnik – program finansowo księgowy do prowadzenia pełnej księgowości

 

Kadry i płace

Kacper – program kadrowo płacowy do ewidencji wszelkiego rodzaju zdarzeń związanych z ewidencją pracowników oraz do naliczania wynagrodzeń

Środki Trwałe

Środki Trwałe – program do ewidencji i amortyzacji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych.

Profil działalności

 • Produkcja oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem handlowym – małe i średnie przedsiębiorstwa, handel detaliczny lub hurtowy

 • Produkcja oprogramowania wspomagającego procesy produkcyjne przedsiębiorstwa – głównie z branż wytwórczych: metalowej, odzieżowej, przetwórstwa tworzyw sztucznych

 • Produkcja systemów mobilnych dla przedstawicieli handlowych pracujących w terenie. W oparciu o smartfony/tablety z systemem Android

 • Produkcja mobilnych systemów logistyki magazynowej w oparciu o terminale z czytnikiem kodów kreskowych i klawiaturą

 • Wdrażanie zintegrowanych platform e-commerce z funkcjonalnością typowych sklepów internetowych i platform B2B

 • Obsługa informatyczna firm, w tym outsourcing

 • Doradztwo, szkolenia, wdrożenia i nadzór autorski

 • Usługi związane z serwisem i utrzymaniem systemów

 • Dystrybucja urządzeń fiskalnych, materiałów eksploatacyjnych oraz urządzeń wyposażenia sklepów

Kontakt

Adres siedziby: Legionów 35
35 - 111 Rzeszów
NIP: 813-31-87-378
KRS: Wpis do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS0000189295
Regon: 691529283
Kapitał zakładowy: 6 994 000 PLN

strona www: http://www.syriusz.com.pl