Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Firma NewTech Solutions Sp. z o.o. jest w Polsce dystrybutorem specjalistycznego oprogramowania dla szeregu gałęzi przemysłu. Systemy takie jak: T-FLEX Parametric CAD, SprutCAM, SolidCAM, InventorCAM, Golem OEE, Cimco – są podstawą, na której budowane są kompleksowe rozwiązania dla wsparcia wysiłków firm zainteresowanych podniesieniem wydajności, efektywności i konkurencyjności na coraz bardziej wymagających rynkach. Konsekwentnie realizowany przez nas cel to zapewnienie naszym Klientom profesjonalnych rozwiązań w największym stopniu odpowiadającym ich indywidualnym potrzebom. Dzięki posiadanemu wieloletniemu doświadczeniu nasi Klienci zyskują gwarancję profesjonalnego podejścia do ich specyficznych potrzeb uwarunkowanych daną branżą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz wyboru optymalnych dla własnych potrzeb rozwiązań z zakresu rozwiązań inżynierskich.

nts_ulotkaReferencje wystawione przez naszych klientów:

 

Referencje od firmy Progress ECO Sp. z o.o.

Referencje od firmy POLANIK Sp. z o.o.

Referencje od firmy Somix S.C.

Referencje od firmy Bartosz S.J.

Pozostałe referencje w trakcie pozyskiwania...

Kontakt:

kontakt

NewTech Solutions Sp. z o.o.

ul. Inżynierska 8
67-100 Nowa Sól

tel. 68 388 07 61; 68 411 44 80
Dział techniczny: 68 388 07 62
fax 68 388 07 63 lub 68 411 44 89

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail techniczny: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.