Joomla GURU - Zostań JOOMLA GURU!

Firmy IT
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times
Joomla GURU powstało w 2018 roku z bloga mjmartino.eu, który został powołany do życia 14 maja 2010 roku. Celem było szerzenie wiedzy o CMS JOOMLA po rebrandingu na Joomla GURU cel pozostaje bez mian. Nadal będziemy się starać dostarczać wam najwyższej jakości wpisów oraz tipsów, które ułatwią wam prowadzenie stron internetowych.
Staramy się tłumaczyć trudne zagadnienia w prosty zrozumiały sposób. Materiały, które są dostępne na naszej stronie https://joomlaguru.pl to zazwyczaj artykuły oraz materiały instruktażowe w formie instruktażowych video.
Oferujemy również usługi takie jak:


USŁUGI JOOMLA GURU

SZKOŁA JOOMLA GURU

Szkola Jooma Guru - Darmowe Kursy Online JOOMLA!

Szerzymy naukę poprzez kursy video. Darmowe video pod postacią cyklu “Joomla To Proste”. można znaleźć w Szkole Joomla Guru oraz na kanale YouTube Baza kursów online do nauki w każdym miejscu i o każdej porze jak tylko Ci wygodnie. Wszystkie materiały znajdziesz na https://szkola.joomlaguru.pl
Jeśli jesteś zainteresowany szczególnym tematem, a nie ma kursu w naszej bazie napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Każdy może zostać Joomla GURU! Więc nie czekaj zostań GURU.
WhitePress Prawa