Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

RapidWMS 

- Magazynowy System Informatyczny (MSI lub inaczej WMS), którego zadaniem jest wspomaganie procesów zachodzących w magazynie od chwili przyjęcia towaru do jego wydania z magazynu.

RapidWMS to narzędzie, którego głównym zadaniem oprócz rozliczenia ilościowo-wartościowego jest optymalizacja procesów zachodzących w magazynie co daje w efekcie:

-  skrócenia czasu realizacji zadań magazynowych

-  wyeliminowaniu błędów przy przyjęciach i wydaniach towaru

-  optymalizacji przestrzeni magazynowej

-  obniżeniu kosztów magazynowania

-  lepszym zagospodarowaniu zasobów magazynowych

MobiSale

System klasy CRM dedykowany dla Mobilnych Handlowców. Optymalizacja do pracy na tabletach oraz komputerach przenośnych zapewnia szybką i wygodną obsługę Klientów w terenie. Interfejs systemu został tak przygotowany aby maksymalnie uprościć a co za tym idzie przyspieszyć przygotowywanie ofert i rejestrację zamówień.

APO  

System produkcyjny dedykowany do obsługi produkcji w odlewni. Umożliwia zaplanowanie, kontrolę oraz rozliczenie produkcji. Dodatkowo system APO  został wzbogacony o platformę zamówień internetowych umożliwiającą klientom zamawianie wyrobów oraz śledzenie postępów w realizacji zlecenia.

Dane kontaktowe:

ISK Sp. z o.o.

ul. Równoległa 63A


42-216 Częstochowa

tel. +48 34 361 10 20


tel. +48 34 366 50 07


fax +48 34 390 65 82

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www - http://www.isk.pl