Firmy IT
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

EIP jest skutecznym i zaufanym Partnerem – już od 2006 r. nasi specjaliści pomagają przedsiębiorcom we wdrażaniu systemów ERP Microsoft Dynamics NAV i CRM, a także rozwiązań z obszarów Data Center i Collaboration. Nasze kompetencje potwierdzają nagrody i wyróżnienia. W 2017 r. zostaliśmy Partnerem Roku w kategorii Dynamics NAV oraz członkiem elitarnego grona najlepszych Partnerów na świecie – Inner Circle for Microsoft Dynamics. W każdym kolejnym projekcie udowadniamy, że odpowiednie podejście gwarantuje wysoką efektywność inwestycji.Firma EIP jest podzielona na dwa obszary kompetencyjne:


EIP Professional IT Services zajmuje się audytem, projektowaniem rozwiązań, wdrożeniami, wsparciem i serwisem. Nasz zespół specjalizuje się w usługach zarządzanych (ang. Managed IT Services) w zakresie obsługi aplikacji, zarządzania data center i bazami danych, back-upem, serwerami i zarządzaniem siecią firmową, a także monitoringiem ruchu i sieci oraz bezpieczeństwem. Posiadamy dział techniczny oraz specjalistów z zakresu Azure i Office 365.

EIP Business Software specjalizuje się w projektowaniu rozwiązań, które umożliwiają wykorzystanie możliwości technologii na globalnych rynkach. Specjaliści EIP Business Software zajmują się wdrożeniami systemów z rodziny Microsoft Dynamics oraz Power BI, tworząc dedykowane rozwiązania, dostosowane do oczekiwań i specyfiki biznesu Klienta. Szerokie portfolio dostępnych narzędzi i produktów, którymi dysponują specjaliści EIP, pozwala budować przewagę konkurencyjną Klientów, na rzecz których pracują. 
 
Działy EIP Professional IT Services oraz EIP Business Software ściśle ze sobą współpracują, nie tylko na poziomie przygotowania rozwiązań dla Klienta, ale też stałej opieki nad projektem czy obsługi help desk. Jest to unikalne połączenie na rynku – dwie specjalizacje wspierają klientów w efektywnym wykorzystaniu rozwiązań instalowanych lokalnie, jak również z rozwiązań opartych na chmurze.·        logo