Aktualności
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Pracownicy
Pracy szukają pracownicy z Ukrainy. Muszą konkurować z pracownikami z Białorusi i Mołdawii, którzy również szukają zatrudnienia. Ukraina ma wysoką stopę bezrobocia na poziomie, a jej gospodarka znajduje się w głębokiej recesji. To efekt konfliktu z Rosją. W związku z tym moc pracowników poszukuje rynków zagranicznych.

 

 

 

 

 

Perspektywy współpracy z pracownikami z krajów wschodnich

Gospodarka Białorusi jest silnie uzależniona od eksportu, który w ostatnich latach kurczy się. Wzrost PKB Mołdawii zwolnił do 1% w 2016 r., w porównaniu z 2% w 2015 r. Pracownicy z Ukrainy szukają pracy ze względu na sytuację polityczną w ich kraju. Nie są w stanie znaleźć pracy we własnym kraju i muszą szukać pracy za granicą. Pracownicy z Białorusi poszukują pracy ze względu na sytuację ekonomiczną swojego kraju jaka nigdy nie była najlepsza. Przy obecnej sytuacji gospodarczej na Ukrainie, Białorusi i Mołdawii wielu pracowników poszukuje pracy za granicą. W tych krajach jest duża liczba osób, które są bezrobotne i muszą znaleźć pracę, aby utrzymać siebie i swoje rodziny. Kraje o większej liczbie miejsc pracy mają większe zapotrzebowanie na pracowników pochodzących z wymienionych krajów wschodnich.

 

Wysokie zarobki kuszą pracowników z krajów wschodnich

Wiele osób z wymienionych krajów, w tym pracownicy z Mołdawii, poszukuje pracy za granicą, ponieważ słyszeli o wysokich zarobkach, jakie można zarobić pracując za granicą. — Ukraina, Białoruś i Mołdawia to trzy sąsiadujące kraje. Pod względem kulturowym mają ze sobą wiele wspólnego, ale mają też pewne różnice. Mieszkańcy tych krajów mają różne style życia i etykę pracy. Ukraińscy pracownicy są zazwyczaj pracowici i chętni do zadowolenia swoich pracodawców. Często chcą pracować w godzinach nadliczbowych lub w weekendy, aby wykonać zadanie. Białoruscy pracownicy też są pracowici i wyrozumiali dla swoich pracodawców. Pracownicy z Ukrainy poszukują pracy ze względu na kryzys gospodarczy spowodowany konfliktem. Pracownik z Białorusi szuka pracy ze względu na niskie zarobki, a robotnicy z Mołdawii ze względu na wysokie bezrobocie. Gospodarka ukraińska znajduje się w głębokiej recesji, a dla Ukraińców jest coraz mniej miejsc pracy. Doprowadziło to do exodusu Ukraińców z kraju. Wielu z nich poszukuje teraz pracy za granicą. Ukraińscy pracownicy mają opinię pracowitych, rzetelnych i uczciwych. Często są chętni do wykonywania prac, których inni ludzie odmawiają, takich jak praca w budownictwie lub rolnictwie. Niektórzy ukraińscy pracownicy zostali również zatrudnieni jako robotnicy sezonowi w gospodarstwach rolnych, gdzie mogą zarobić kilka razy więcej niż zarobiliby w domu.

 

Agregaty prądotwórcze jako źródło zasilania na imprezie masowej

Jak zainstalować monitoring?