Aktualności
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Folia celofanowa zyskała liczne grono wielbicieli we wszystkich branżach, w których ważne jest efektowne, a zarazem korzystne ekonomicznie opakowanie. Woreczki celofanowe okazały się idealnym rozwiązaniem zarówno dla dużych, jak i małych firm. Dlaczego? Dowiedzmy się, sprawdzając zastosowanie i ceny woreczków z celofanu.

 

 

Czym jest celofan i do czego służy


Folia celofanowa wytwarzana jest z polipropylenu, a produkowane z niej opakowania celofanowe cechują się wysoką przejrzystością i połyskiem. Szeleszczące i dość sztywne torebki celofanowe podkreślają kolor znajdujących się w nich przedmiotów, co sprawia, że wyglądają one elegancko i efektownie.

 

Woreczki celofanowe – ozdoba i ochrona


Celofanowe torebki mają szerokie zastosowanie. Przy ich użyciu powstają ciekawe i eleganckie opakowania foliowe dla słodyczy i wina – świąteczne woreczki celofanowe doskonale podkreślają atmosferę i czynią nawet z drobiazgu efektowny prezent. Częstym rozwiązaniem jest też wykorzystywanie woreczków celofanowych jako opakowania dla ślubnych podarków wręczanych przez małżonków gościom weselnym.

ozdobne woreczki

Fot. Woreczki celofanowe z dnem są rodzajem torebek celofanowych spożywczych, które ułatwiają wygodne i atrakcyjne wizualnie ustawienie produktów, np. wewnątrz lady chłodniczej.

Torebki z celofanu dodadzą szyku także zestawom kosmetyków. Jeśli do ich opakowania zastosujemy torebki celofanowe z dnem, łatwo będzie wyeksponować produkty na półce, co podkreśli ich atrakcyjność w oczach klientów.

 

Na biżuterię i cenne drobiazgi – woreczki celofanowe zamykane


Celofanowe torebki mogą pełnić rolę nie tylko opakowania ozdobnego, ale również ochronnego, jeśli wybierzemy worki celofanowe z zamknięciem. Są doskonałym rozwiązaniem dla firm zajmujących się sprzedażą m.in. biżuterii czy innych, niewielkich przedmiotów. Woreczki celofanowe z klejem wyposażone są w tzw. taśmę-klapkę, która umożliwia szczelne zamknięcie, a tym samym zapobiega wypadnięciu przedmiotu lub jego zabrudzeniu podczas transportu. 

Celofanowe torebki z klejem mogą mieć także otwór odpowietrzający w dolnym rogu torebki, co sprawdza się szczególnie w przypadku produktów żywnościowych.

Worki celofanowe dostępne są w wielu rozmiarach, dzięki czemu łatwo je dopasować do indywidualnych potrzeb i wymagań. Folia celofanowa może być przezroczysta i barwiona, przy czym w tym ostatnim przypadku może to być barwienie jednolite lub zadruk metodą fleksograficzną o różnorodnej formie, dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Poznaj ofert woreczków celofanowych na https://sklep.grala.com.pl/worki-i-woreczki-foliowe/worki-i-woreczki-foliowe-zamykane/woreczki-celofanowe-zamykane-pp-bg/.

 

Na słodycze i prezenty – woreczki celofanowe bez zamknięcia


Woreczki celofanowe niezamykane pozwalają efektownie zaprezentować produkt, jednocześnie chroniąc go przed kurzem i wilgocią. Ponieważ są dopuszczone do kontaktu z żywnością, z powodzeniem można pakować w nie pieczywo, ciastka czy herbatę.

Większe worki celofanowe można wykorzystać jako opakowanie dla przedmiotów o nieregularnych kształtach. Wystarczy wówczas dodać efektowną wstążkę i uzyskamy ciekawe opakowanie dla każdego prezentu.

 

Woreczki celofanowe – cena


Woreczki z celofanu dostępne są w opakowaniach zbiorczych, a cena uzależniona jest m.in. od rozmiaru torebek, ich rodzaju i liczby. Jest to rozwiązanie niezwykle ekonomiczne – cena woreczka celofanowego zwykle nie przekracza kilku groszy. 

Gdy zastanawiamy się, gdzie kupić torebki celofanowe, najlepszym rozwiązaniem będzie postawienie po prostu na producenta woreczków celofanowych, jak firma GRALA. Szeroka oferta opakowań celofanowych o doskonałej jakości z pewnością pozwoli wybrać woreczki celofanowe w odpowiednim rozmiarze, kolorze i w atrakcyjnej cenie.

WhitePress Prawa