SECO/WARWICK

Aktualności
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Międzynarodowy koncern, z bogatą historią, oddziałami w 40 krajach, produkujący m.in narzędzia skrawające zamówił kolejne rozwiązanie od  SECO/WARWICK.

Piec próżniowy Vector wykorzystany będzie w produkcji narzędzi na terenie Stanów Zjednoczonych. Nowe urządzenie, wykorzystywane będzie do odpuszczania i odprężania części metalowych jest kontynuacją ekspansji produkcyjnej firmy i uzupełnia inne urządzenia SECO/WARWICK uruchomione w 2019 i 2018 r.

V jak Vector – V jak Vszechstronny

Vector® to najbardziej wszechstronny piec próżniowy SECO/WARWICK. Jednokomorowa pozioma konfiguracja HPGQ daje bardzo dużo możliwości. Piec został zaprojektowany i wyprodukowany w oparciu o informacje pochodzące z wielu branż, zbierane na przestrzeni wielu lat oraz bliskiej współpracy inżynierów SECO/WARWICK z klientami z całego świata. Potrzeby klientów i ich trudności w obróbce cieplnej stały się wyzwaniem, w efekcie którego powstał Vector. W ten sposób innowacja została wprowadzona w życie. SECO/WARWICK tworzy produkty, które zapewniają klientom niezawodne, bezpieczne i przyjazne dla środowiska rozwiązania do obróbki cieplnej i metalurgii oraz zapewniają ekonomiczną efektywność ich biznesów.

Maciej Korecki, Wiceprezes Segmentu Pieców Próżniowych SECO/WARWICK, mówi:

„Precyzja, wysoka jednorodność części poddanych obróbce cieplnej, wysoka spójność obciążeń roboczych i wysokie prędkości przetwarzania wsadowego wraz z niskim zużyciem energii i gazu sprawiają, że nasz produkt jest najbardziej pożądanym rozwiązaniem na rynku. Często klienci wymagają tylko jednej korzyści – wysokiej jednorodności części poddanych obróbce cieplnej, która rozwiązuje problemy zniekształceń, których doświadczają przy użyciu różnych technologii. Nasi klienci są często zaskoczeni, że oprócz precyzji dostają w pakiecie tak dużo wartości dodanych.”

Setki pieców próżniowych SECO/WARWICK działających w tej chwili na całym świecie są gwarancją ich wysokiej wydajności.

Trzecie rozwiązanie Vector dla tego samego klienta

SECO/WARWICK zabiega o pozycję dostawcy pierwszego wyboru w rozwiązaniach obróbki cieplnej i metalurgii na całym świecie dzięki innowacjom, które rozwiązują problemy i dostarczają nowoczesne technologie tam, gdzie są one najbardziej potrzebne.

Poziomy piec próżniowy Vector ładowany od przodu, jest specjalnie zaprojektowany, tj. z całkowicie metalową komorą grzejną do czystej obróbki próżniowej, aby spełnić wymagania klienta w tym zakresie. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych pieców, nowy piec zawiera wentylator konwekcyjny i chłodzenie gazowe pod ciśnieniem umożliwiający szybkie chłodzenie.

Według Piotra Zawistowskiego, Dyrektora Zarządzającego (SVT) SECO/VACUUM (Spółki córki SECO/WARWICK):

„Trzecie zamówienie z rzędu jest dowodem terminowej dostawy SVT i wydajności pieca próżniowego Vector®. Piec zachowuje wszystkie wymagane przez klienta parametry, w tym dotyczące produkcji czystych, gotowych części, zgodnie z obietnicą.”

Vectorowe piece próżniowe są idealnym rozwiązaniem dla producentów obrabiarek. Urządzenia dostępne są w wersjach z zaokrąglonymi elementami grafitowymi lub metalową komorą grzejną i mogą być wykorzystywane do większości typowych procesów hartowania, odpuszczania, wyżarzania, obróbki cieplnej roztworu, lutowania twardego i spiekania.

3 unikalne, opatentowane technologie gratis bez dodatkowych kosztów – możliwe tylko z Vectorem

Wysoka wszechstronność Vectora została jeszcze bardziej rozszerzona poprzez dodatkowe funkcjonalności. Piec może być wyposażony w opcjonalne opatentowane technologie nawęglania próżniowego SECO/WARWICK FineCarb® i wstępne azotowanie PreNit® oraz pakiet symulacji procesu SimVac®. Wszystko bez dodatkowych kosztów. Konsultacyjne podejście SECO/WARWICK umożliwia klientom nawigację po złożonych ścieżkach decyzyjnych w celu uzyskania najbardziej efektywnego i wydajnego rozwiązania. SECO/WARWICK zapewnia konsultacje, inżynierię projektu, instalację i wsparcie posprzedażowe. Nasze podejście konsultacyjne pozwala firmom zajmującym się obróbką cieplną zbadać ich potrzeby, ocenić opcje wyposażenia odpowiednie do potrzeb i podjąć świadomą decyzję z pomocą ekspertów ds. obróbki cieplnej.

 
WhitePress Prawa