Sprzęt
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Sezon letni w pełni i już zdążyliśmy zaznać wielu upalnych dni. Pamiętając lata ubiegłe i zdając sobie sprawę z procesu ocieplania klimatu, możemy przypuszczać, iż upalne lato będzie się wydłużać, a gorących dni zapewne możemy się jeszcze spodziewać we wrześniu, a może nawet w październiku. Lodówki Side by Side od firmy Samsung idealnym rozwiązaniem.

Jeżeli stoisz więc przed wyborem nowej lodówki, zdążysz jeszcze skorzystać z inteligentnych rozwiązań jakie zostały zastosowane w lodówkach Samsung. Sprawdź, jakie funkcje istotnie ułatwiają życie podczas upalnych dni.

Niezwykle praktyczna strefa napojów Beverage Center™

Ciesz się dostępem do schłodzonej wody, także smakowej. Strefa napojów Beverage Center™ wewnątrz lodówki jest łatwo dostępna i mniej narażona na zabrudzenia. Wyposażona została w dzbanek o pojemności 1,4 l, który napełnia się filtrowaną wodą. Co ważne, dzbanek wykonany został z tworzywa pozbawionego BPA*, jest więc bezpieczny dla naszego zdrowia a przechowywana w nim woda, najwyższej jakości. Jeżeli lubisz, gdy woda ma smak, możesz do dzbanka dodać świeże owoce i zioła. Nie musisz się martwić, że pysznej wody zabraknie dla innych domowników – po każdym opróżnieniu, dzbanek automatycznie napełnia się przefiltrowaną wodą. Dystrybutor umożliwia Ci sięgnięcie po szklankę orzeźwienia, gdy tylko masz na to ochotę.

Więcej lodu, większy wybór dzięki kostkarce Dual Auto Ice Maker

Dual Auto Ice Maker potrafi przygotować lód w dwóch postaciach: w kostkach i w mniejszych Ice Bites™, które znacznie szybciej schłodzą napoje. Dziennie może wytworzyć aż 2,3 kg lodu, a przechować nawet do 3,8 kg. Strefa ta została umieszczona w zamrażalniku, więc masz więcej miejsca w komorze chłodziarki.

Kuczowe funkcje Power Cool i Power Freeze

Funkcja Power Cool przez intensywny nadmuch zimnego powietrza do chłodziarki nawet o 32% szybciej schładza napoje i desery [1]. Natomiast Power Freeze minimalizuje temperaturę w zamrażalniku, co pozwala przygotować kostki lodu lub głęboko zamrozić żywność szybciej nawet o 35% [2].

Niezwykle elastyczna praca dzięki strefie Cool Select+

Strefa Cool Select+ 5w1 to wygoda i niezwykła elastyczność przechowywania produktów. Możesz w niej ustawić 1 z 5 inteligentnych trybów pracy. W zależności od aktualnych potrzeb zoptymalizujesz wykorzystanie miejsca i oszczędzisz energię elektryczną. Jeśli masz więcej świeżych produktów, ustaw w zamrażalniku tryb chłodzenia, a gdy masz mniej żywności możesz wyłączyć jedną z komór [3].

Czas upałów to dla większości z nas, czas wakacji

Technologie Samsung dbają o nas nie tylko gdy korzystamy z lodówki, ale również, gdy opuszczamy nasz dom na dłużej. Wtedy z pomocą przychodzi Funkcja Wakacje. Gdy ją uaktywnisz, zamrażalnik będzie pracował jak zwykle, natomiast temperatura w chłodziarce wzrośnie do +15°C. Dlatego, gdy dłużej nie ma nas w domu, ponosimy mniejsze koszty za energię elektryczną. W trybie Wakacje, nasza lodówka zużywa jeszcze mnie prądu.

 Lodówki Side by Side

Jak wynika z raportów GfK, dotyczących sprzedaży detalicznej lodówek w Polsce, w pierwszej połowie bieżącego roku aż 67,5% sprzedawanych lodówek typu Side by Side stanowiły lodówki firmy Samsung (69% wszystkich lodówek SBS Samsunga pochodziło ze sprzedaży w sklepach stacjonarnych, a 31% osób zakupiło je online).

 

*Dostępność kolorów na Samsung.com. Samsung nie gwarantuje dostępności wszystkich kolorów.

[1] W porównaniu do modeli lodówek Side by Side Samsung bez tej funkcji.
[2] W porównaniu do modeli lodówek Side by Side Samsung bez tej funkcji.
[3] Funkcja dostępna w wybranych modelach lodówek Samsung Side by Side.

 

Telewizory Samsung Neo QLED i Lifestyle

WhitePress Prawa