Sprzęt
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

zmywarka
Do największych zmywarek gastronomicznych zalicza się model kapturowy. Jest to zmywarka niezastąpiona wszędzie tam, gdzie obsługuje się dużą liczbę gości, a do szykowania posiłków wykorzystywane są naczynia wielkogabarytowe. Czym wyróżnia się taki sprzęt?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak działa zmywarka kapturowa?

Zmywarka kapturowa jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu ma wysoką odporność na szeroki zakres temperatur, dobrze znosi intensywną pracę w trybie ciągłym oraz zachowuje idealną higienę mytych naczyń. Zmywarka tego typu wyposażona jest w dozowniki środków myjących i nabłyszczających, a jeden cykl mycia zajmuje kilka minut, co pozwala w dużym stopniu ograniczyć wydatki na energię elektryczną oraz wodę.

Zmywarka kapturowa ma bardzo charakterystyczną budowę – jej górna część jest podnoszona, a na poziomie blatu znajduje się duży kosz, przystosowany do mycia nie tylko standardowych naczyń, ale też dużych misek, tac, pojemników GN, garnków, akcesoriów kuchennych. Po uruchomieniu zmywarki kaptur obniża się i zaczyna się mycie zgodnie z wybranym programem.

 

Nie tylko mycie, ale i dezynfekcja

Zmywarka kapturowa jest doskonałym rozwiązaniem dla dużych lokali gastronomicznych, hoteli oraz stołówek. Cechuje ją wysoka wydajność, dlatego nawet przy większym obłożeniu nie trzeba się martwić o dostępność czystych naczyń. Jest to sprzęt, który bardzo dobrze radzi sobie nawet w tymi trudnymi zabrudzeniami, a specjalne programy dbają o nabłyszczenie szklanych powierzchni oraz ochronę przed zarysowaniami.

Mycie nie jest jedyną funkcją tej zmywarki. Urządzenia od Winterhalter spełniają najwyższe wymagania higieniczne i wyparzają naczynia w temperaturze 90 stopni – daje to pewność, że serwowane posiłki są wolne od chorobotwórczych drobnoustrojów, jakie mogą zostać na naczyniach poddanych tylko zwykłemu myciu.

 

Dlaczego warto zainwestować w zmywarkę kapturową?

Profesjonalna zmywarka gastronomiczna to wielka oszczędność czasu i odciążenie pracowników. Zmywarka jest droga, ale ten zakup zwraca się bardzo szybko – dzięki niej kuchnia jest lepiej zorganizowana, zmniejsza się ryzyko stłuczenia naczyń oraz urazów wśród pracowników, a podczas kontroli Sanepidu nie zostaną wykryte żadne nieprawidłowości w zakresie higieny naczyń.

 

Zlokalizuj swoją stronę internetową i zacznij zarabiać pieniądze

Reklama na Facebooku dla małych i średnich przedsiębiorstw

WhitePress Prawa