Sprzęt
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Zacieraczka do betonu umożliwia dokładne wykończenie nawierzchni betonowych. Wyróżniamy kilka typów urządzeń, które sprawdzają się w różnych sytuacjach. Jakie produkty znajdziemy w ofercie norwit.pl?

 

Przy zakupie zacieraczki do betonu trzeba wziąć pod uwagę kilka czynników, aby jak najlepiej dopasować produkt do swoich potrzeb. Istotne są wymiary urządzenia oraz rodzaj prac, do których będzie wykorzystywana zacieraczka. Jakie zacieraczki do betonu wyróżniamy?

 

Zacieraczka do betonu od norwit.pl – co warto wiedzieć?

Sklep norwit.pl oferuje zacieraczki do betonu różnych marek, a duży wybór produktów sprawia, że każdy ma możliwość dopasowania szczegółów zamówienia, aby wybrana zacieraczka do betonu sprawdziła się w konkretnej firmie remontowo-budowlanej. Wysoka jakość wykonania urządzeń sprawia, że każdy produkt jest wydajny i wytrzymały. Ergonomiczna budowa sprawia natomiast, że operator może liczyć na komfortową pracę. Zakupy w Norwit sp. z o.o. to również szybki termin realizacji zamówienia i dogodne finansowanie z możliwością zakupu na raty. W przypadku wysyłki z magazynu dostawcy, dostawa produktu to jeden dzień.

 

Czym jest zacieraczka pojedyncza do betonu?

Zacieraczki do betonu to urządzenia, dzięki którym można szybko i dokładnie wykończyć nawierzchnie betonowe. Usuwają one wszelkie nierówności i pęcherze powietrza. Jedną z maszyn jest zacieraczka do betonu pojedyncza, która pozwala na zacieranie obszaru przy krawędziach ścian, budynków i dróg. Jest to zacieraczka ręczna, która ma nieduże rozmiary, świetnie sprawdza się więc w budownictwie mieszkaniowym. Dzięki niej łatwo dotrzeć do betonu, który znajduje się w trudno dostępnym miejscu.

 

Czym wyróżnia się zacieraczka samojezdna?

Wydajniejsza od zacieraczki pojedynczej jest zacieraczka do betonu samojezdna. Ma ona dwie pracujące równolegle przekładnie, co pozwala osiągnąć doskonały efekt w szybkim czasie. Jak sama nazwa wskazuje, jest to urządzenie, które nie jest prowadzone przez operatora. Steruje on tylko maszyną. Zacieraczki samojezdne rzadko pracują w zamkniętych pomieszczeniach, są natomiast używane na dużych powierzchniach, np. przy budowie magazynów, czy stadionów.

 

Jakie są zalety zacieraczek spalinowych?

Zacieraczka do betonu spalinowa to najpopularniejsze i najbardziej uniwersalne urządzenie tego typu. Jest mobilna, ponieważ nie potrzebuje prądu, a paliwo, którego potrzebuje urządzenie do działania, to benzyna lub olej napędowy. Dzięki temu jest to agregat, który może pracować wydajnie praktycznie wszędzie, nawet na dużej powierzchni. W pomieszczeniach zamkniętych konieczna jest dobra wentylacja ze względu na ryzyko zatrucia się spalinami. Dlatego stosuje się specjalne systemy wentylacyjne z możliwością odprowadzania spalin.

 

Jakie akcesoria do zacieraczek wybrać?

Aby zapewnić sobie wydajną pracę, trzeba też zwrócić uwagę na akcesoria do zacieraczek do betonu, takie jak – talerze, łopatki, filtry powietrza, oleje silnikowe, czy wózki transportowe. Warto wybierać dobrej jakości produkty, ponieważ zapewniają one dłuższą i bardziej efektywną pracę. Duży wybór produktów na norwit.pl pozwala dobrać asortyment do swoich potrzeb.

 

Podczas ustalania szczegółów informacja o dacie dostawy zostanie podana w zamówieniu. Jeśli po wybraniu agregatu sprzęt przyjechał po terminie zaplanowanej daty wysyłki zapytaj o szczegóły.

WhitePress Prawa