Sprzęt
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Jeden z najnowszych flagowców Xiaomi redmi Note 7 wyróżnia się zdecydowanie od swoich poprzedników dobrą, korzystną ceną, bo waha się ona w okolicach 900 zł. Jak na taką kwotę smartfon wzbogacony jest naprawdę w wspaniałe funkcje i sprawuje się doskonale w niczym nie odstając od swoich znacznie droższych konkurentów. Zbudowany z pięknej solidnej obudowy, mieniący się kolorem niebieskim wpadającym w fiolet wykonanej z szkła Gorilla Glass 5. Duży ekran o wielkości 6,3 cala pozwala na oglądanie ciekawych filmów oraz odczytywanie informacji z pełnym zadowoleniem i radością wynikającą z wykorzystania dobrej rozdzielczości i kolorystyki.

O piękno trzeba dbać
Telefon mimo że tak wielofunkcyjny i dopracowany w każdym calu sam w sobie jest jednak delikatny. Pomimo że producenci znanych marek prześcigają się w tworzeniu materiałów wykonania o jak najwyższej jakości, to zdarza się iż urządzenia te w sytuacji upadku z dużej wysokości czy też po uszkodzeniu mechanicznemu… ulegają destrukcji, która często bywa nieodwracalna, bądź też generuje ogromne koszty naprawy.

Bądź mądry przed szkodą
Aby uniknąć sytuacji gdzie to każdy jest mądry po fakcie…..
W pierwszej kolejności po dokonaniu kupna należy pomyśleć o dodatkowym zabezpieczeniu.

Analiza indywidualnych wymagań i zapotrzebowań
W zależności od tego jaki tryb życia prowadzimy i gdzie zabieramy nasz telefon, oraz w jaki sposób z niego korzystamy…. W każdej z tych sytuacji ochrona naszego telefonu powinna być odpowiednio dobrana.

Aktywnie razem z smartfonem
Osoby prowadzące aktywny tryb życia, poprzez bieganie, siłownię i wspinaczkę zadbać mogą o smartfon poprzez specjalne etui mocowane na przedramieniu Spigen A700 Sport Armband. Nie będą one w żaden sposób utrudniać czy ograniczać ruchów a tym samym gwarantują pełny dostęp do
urządzenia w czasie wykonywanych ćwiczeń.
W sieci odnajdziemy również inne naramienne bądź rowerowe pokrowce, które będziemy mogli dopasować do swoich wymagań.

pokrowiec xiaomi redmi note 7Elegancja, moda czy bezpieczeństwo?
Wybierając etui często kierujemy się obecnym trendy modowym czy też aktualnie modnymi barwami. Czy można to połączyć z bezpieczeństwem? Pewnie, że tak. Dzisiejszy rynek oferuje tak bogatą już gamę etui na Xiaomi Redmi Note 7, że będzie można być modnym, kolorowym, eleganckim albo szalonym.
Co kto lubi … poprzez zamykane kaburki, które tworzą ochronę zarówno ekranu jak i tylnej części telefonu po silikonowe nakładki, które równie dobrze zabezpieczają telefon przed uszkodzeniem.
Dużą popularnością cieszą się pokrowce z indywidualnymi nadrukami, cechujące się wysoką odpornością na ścieralność, jednocześnie wyróżniają się oryginalnością i indywidualizmem. Można na nich „namalować” dosłownie wszystko.

Mała rzecz a cieszy

Fajnymi dodatkami, które wzbogacą a przy tym umilą korzystanie z telefonu Redmi Note 7 mogą okazać się również słuchawki, przewodowe bądź bezprzewodowe jak również głośniki, które w większości idealnie współpracują z smartfonami.
Dzięki nim będziemy mogli słuchać ulubionej muzyki czy prowadzić długie rozmowy w każdej sytuacji bez konieczności przerywania wykonywania jakiejś czynności.


 

WhitePress Prawa