Sprzęt
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Przemysł spożywczy to dziedzina, która nieustannie ewoluuje w odpowiedzi na rosnące wyzwania i oczekiwania konsumentów. Klienci wymagają wysokiej jakości produktów żywnościowych, a producenci muszą dbać o efektywność produkcji. Kluczowe są w tym aspekcie innowacyjne urządzenia dla przemysłu spożywczego, które mogą znacznie usprawnić procesy, wpłynąć na efektywność pracy, a także znacząco skrócić czas produkcji. W niniejszym artykule zaprezentujemy niezwykle praktyczne wilko-mieszałki z serii MG od polskiego producenta N&N Nadratowski. Z przyjemnością przybliżymy ich znaczenie w przemyśle spożywczym oraz unikalne cechy i możliwości. Zapraszamy do lektury!

 Wilko-mieszałki

Wilko-mieszałka od firmy N&N Nadratowski – dwie funkcjonalności w jednym urządzeniu 

Wilko-mieszałki to nowoczesne urządzenia dla przemysłu spożywczego, które łączą w sobie funkcjonalność dwuwałowej mieszałki łopatkowej oraz wilka masarskiego. To rozwiązanie ma istotne zalety: oszczędność miejsca na linii produkcyjnej, gdyż dwie funkcjonalności zamknięte są w jednym korpusie oraz skrócenie procesu o czas transportu mięsa między wilkiem a mieszałką za pomocą klasycznego podajnika. Model z serii MG jest z powodzeniem wykorzystywany przez przedstawicieli branży mięsnej oraz innych sektorów specjalizujących się w przetwórstwie żywności.

Oferta N&N Nadratowski obejmuje wilko-mieszałki oraz inne urządzenia dla przemysłu spożywczego, które wyróżniają się na rynku dobrymi parametrami technicznymi. Pojemność całkowita wilko-mieszałek z serii MG oscyluje w granicach 450-1500 litrów, w zależności od typu maszyny. Wsad natomiast mieści się w zakresie 338-1125 litrów. Do wyboru są trzy moce mieszania: 4.5, 11, 15 kW. Typ maszyny powinien zostać dobrany do specyfiki obrabianego produktu.

 

Wilko-mieszałki – zastosowanie w przemyśle spożywczym

Wilko-mieszałki od firmy N&N Nadratowski sprawdzają się do obróbki produktów, które zostały już wstępnie rozdrobnione. Wśród nich wymienić można:

  • farsze do kiełbas, nuggetsów, hamburgerów itp.
  • puree warzywne
  • pulpy owocowe
  • mięso mielone
  • pasztety

Za pomocą urządzenia można także przygotować dania gotowe, uformowane w określonym kształcie oraz różnego rodzaju sosy i dressing. Wilko-mieszałki są bardzo wszechstronne i mogą być wykorzystywane do wielu zadań związanych z przetwarzaniem żywności.

 

Gwarancja higieny i niezawodności

Projekt wilko-mieszałek z serii MG został przemyślany w taki sposób, aby wewnątrz maszyny nie pozostawały praktycznie żadne resztki żywności. Ponadto urządzenie wyposażone jest w system “Easy Clean”, czyli układ silikonowych uszczelnień, które można łatwo zdemontować w celu umycia. Dodatkowy wózek pomocniczy umożliwia natomiast przechowywanie ślimaka i narzędzi tnących podczas procesu czyszczenia, co jest wygodnym i higienicznym rozwiązaniem.

Urządzenia dla przemysłu spożywczego od firmy N&N Nadratowski, w tym wilko-mieszałki, są wykonane z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Eksperci i inżynierowie od ponad dwóch dekad starają się spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów z sektora spożywczego, doskonaląc swoje projekty i wprowadzając innowacje. Właśnie dlatego maszyny od firmy N&N Nadratowski cieszą się długą żywotnością i bezawaryjnością w działaniu.

 

Skorzystaj z oferty N&N Nadratowski

Zapraszamy do zapoznania się z pełną specyfikacją wiko-mieszałek do mięsa oraz innych urządzeń od producenta maszyn dla przemysłu spożywczego N&N Nadratowski. Katalog produktowy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji i rekomendujemy kontakt z naszym przedstawicielem. Z przyjemnością pomożemy w sfinalizowaniu transakcji.

WhitePress Prawa