Sprzęt
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Druga generacja projektora The Freestyle spotkała się już z pozytywnymi opiniami widzów i recenzentów. Urządzenie wyróżnia się swoją wszechstronnością, swobodą korzystania oraz świetną jakością obrazu i dźwięku. Licznymi zastosowaniami projektora zachwycił się także południowokoreański artysta SUGA, jeden z członków zespołu BTS. Muzyk wystąpił w spocie promującym udoskonaloną odsłonę urządzenia.

Projektor The Freestyle Gen. 2 zadebiutował na tegorocznych targach IFA w Berlinie. To właśnie wtedy SUGA zaskoczył zwiedzających i przywitał ich z ekranu, zachęcając do wypróbowania nowej generacji przenośnego projektora.

W spocie promocyjnym popularny artysta pokazuje mnogość zastosowań i zalet z korzystania The Freestyle Gen. 2. Jego najważniejszym wyróżnikiem jest szeroko rozumiana „wolność”, czyli inaczej swoboda korzystania z urządzenia gdziekolwiek i jakkolwiek tylko chcemy. Takie wrażenia zapewnia m.in. Obrotowy Design, dzięki któremu treści można wyświetlać na dowolnej powierzchni i pod niemal każdym kątem. Tym samym pokaz filmowy można zrobić zarówno na ścianie, jak i suficie czy blacie stołu.

Ponadto projektor wyróżnia się także wysokiej jakości dźwiękiem Premium 360°, dzięki czemu świetnie sprawdzi się do odsłuchiwania premierowych utworów czy rozkręcenia imprezy. Głośnik o mocy 5 watów pozwala uzyskać niesamowite wrażenia brzmieniowe, bez potrzeby instalowania dodatkowych urządzeń. Co ciekawe, z projektorem można sparować dwie pary bezprzewodowych słuchawek Bluetooth i tym samym wspólnie dzielić się muzycznymi doznaniami czy zachwycać kinowymi seansami.

Projektor oferuje także pełen zakres funkcji Smart TV, czyli tym samym dostęp do naszych ulubionych aplikacji, także tych muzycznych, jak YouTube. Dzięki temu można natychmiast obejrzeć teledysk i odsłuchać premierową piosenkę. W dodatku The Freestyle Gen. 2 wyróżnia się jeszcze szybszym działaniem, dzięki czemu zaraz po włączeniu projektora, można przejść do ulubionej platformy i cieszyć się niczym nieograniczoną rozrywką.

Co więcej, dzięki funkcji Dotknij i Wyświetl można w szybki i prosty sposób, przełączyć się z telefonu i kontynuować oglądanie na dużym ekranie. Wystarczy tylko dotknąć smartfonem projektora, a ten automatycznie wykryje urządzenie i pozwoli na oglądanie teledysku czy filmu na dużym ekranie.

The Freestyle pozwala stworzyć także wyjątkową atmosferę. Dzięki Trybowi Ambient można wykorzystać wyświetlanie treści do dekoracji naszego wnętrza. Do wyboru jest sporo dostępnych grafik i animacji, takich jak płonący kominek, napis „Happy birthday” czy też widok z samolotowego okna, co pozwoli nam się zrelaksować i odprężyć.

W nowej wersji projektora można znaleźć także zupełnie nowy pilot SolarCell. Dzięki panelom słonecznym umieszczonym na jego obudowie, nie ma już potrzeby kupowania jednorazowych baterii. Pilot jest zasilany energią świetlną: słoneczną lub pochodzącą ze sztucznego oświetlenia.

Spot promocyjny z udziałem SUGA z zespołu BTS można obejrzeć poniżej:

 

Samsung - Czy technologia może pomóc nam w opiece?

Tak wygląda oferta handlowa z darmowego programu — hit czy kit?

WhitePress Prawa