Sprzęt
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Prowadzenie przedsiębiorstwa niesie ze sobą koszty, o których wcześniej nie myśli się w ogóle lub myśli się w mniejszym stopniu. Dlatego chęć ograniczania wydatków jest uzasadniona i zrozumiała. Postaramy się opowiedzieć o kwestiach, które mogą poprawić sytuację finansową firmowego portfela.

 

 

 

 

 

Gdzie szukać oszczędności?

Oszczędności w przedsiębiorstwie można szukać wszędzie. Warto jednak zwrócić uwagę na kwestie, które nie przychodzą do głowy jako pierwsze. Przykładowo, jeśli prowadzimy duży lokal - najprawdopodobniej musimy go oświetlać wewnątrz (i na zewnątrz też). Dlatego oszczędności możemy znaleźć nawet w wymianie oświetlenia. Prąd nie należy do najtańszych, a klasyczne żarówki potrafią generować horrendalne koszta. Dlatego warto zainteresować się tematem takim jak lampy LED.

 

Oświetlenie LED - zastosowanie

Każdy kto zastanawia się nad zastosowaniem oświetlenia LED w przypadku przedsiębiorstw, można odpowiedzieć, że nieważne czy chodzi o oświetlenie biura czy oświetlenie hali produkcyjnej - lampy ledowe przydadzą się wszędzie. Dlatego warto przejrzeć używane aktualnie lampy przemysłowe i nie tylko, a następnie wymienić je na lampy ledowe lub zmienić same źródło światła na żarówki LED. Te często wykorzystują nawet kilkanaście razy mniej energii elektrycznej, a co za tym idzie - można dużo zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

 

Leduj 1 hala

Najlepsze lampy przemysłowe

Oświetlenie ledowe wykorzystywane w przemyśle to wybór, który jest zdecydowanie najlepszy - daje wysoką moc światła, jasność, która nie męczy oczu, a działa przez cały czas, również w trudnych warunkach. Najważniejszymi kwestiami jest jednak energooszczędność i ekologiczne rozwiązanie. Lampy przemysłowe dzielą się na kilka najważniejszych gatunków.

Jedną z nich jest lampa hermetyczna LED nadająca się do wilgotnych pomieszczeń. Inny rodzaj to lampy liniowe, które pozwolą tworzyć ciągi świetlne zgodnie z potrzebami. Popularny rodzaj lamp to także lampy zewnętrzne LED - w ich skład wchodzą zarówno kinkiety ledowe jak i lampy uliczne LED.
Każdy produkt wybiera się względem potrzeb i zastosowania, dlatego trudno jest określić któryś rodzaj lamp jako najlepsza lampa przemysłowa.

 

Hermetyczna lampa liniowa LED Greenie Professional

Ten produkt to energooszczędny odpowiednik lamp tradycyjnych o mocy aż 200W i długości 157 cm. Zamiennik pomimo mocy 60W generuje taką samą ilość światła co starsza wersja. Jasność 7200 lumenów i naturalna, biała barwa światła wystarczy do oświetlenia nawet większych pomieszczeń. Lampy tego typu są przystosowane do pracy w trudnych warunkach o wysokiej wilgotności oraz o znacznym stopniu zapylenia. 

 

 

Oprawa przemysłowa Greenie LED UFO 250W

Ten rodzaj oświetlenia najczęściej stosowany jest w warsztatach, fabrykach, magazynach, na stacjach paliw, parkingach itd. W miejscach tych oświetlenie LED zapewnia nie tylko obniżenie zużycia energii, ale także redukcję kosztów utrzymania i wymiany źródeł światła. Źródło światła generuje aż 130 lumenów na 1 wat, co oznacza aż 32500 lumenów jasności światła. Ta oprawa LED doskonale sprawdzi się w użytkowaniu zarówno w przestrzeniach wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Stopień ochrony IP65 gwarantuje odporność na wpływ czynników zewnętrznych, jak woda czy wilgoć.

Leduj 2

Lampy liniowe Greenie Linea 

Oświetlenie liniowe przydaje się w każdym pomieszczeniu. Szczególnie jeśli do oświetlenia są korytarze, biura czy sale konferencyjne i inne. W tym przypadku oświetlenie LED takie jak Linea w pełni wykorzysta swój potencjał, a dzięki modułom można je dostosować względem potrzeb. Zacienione miejsca czy widoczne przerwy to przeszłość - lampy liniowe LED Linea skutecznie dodadzą estetycznego wyglądu nawet w miejscach, gdzie wydawać by się mogło, to niemożliwe. 

Leduj 3 biuroOświetlenie przemysłowe to temat, który warto przemyśleć mądrze i tak, by koszt lamp LED był jedynym przez długi czas. Dlatego lampy ledowe powinny być dobrane pod względem potrzeb i możliwości miejsca przemysłowego. Warto sprawdzić pełną ofertę sklepu zajmującego się oświetleniem LED i dobrać coś, co spełni oczekiwania i zmniejszy wydatki na prąd. 


artykuł powstał przy współpracy z leduj.pl

WhitePress Prawa