Sprzęt
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Niezwykłe emocje, perfekcyjny, pełen szczegółów obraz, prawdziwie minimalistyczny design oraz potężne, przestrzenne brzmienie to cechy, które pozwalają bez reszty zanurzyć się w sportowym świecie. Tak unikalne wrażenia może zapewnić wyjątkowy duet doskonałych urządzeń firmy Samsung do zadań specjalnych: telewizor Neo QLED 4K QN95C oraz soundbar Q930C. Ten znakomity, zaawansowany technologicznie zestaw sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających widzów, w tym także fanów gamingu.

Neo QLED – więcej niż imponująca jakość obrazu

Mistrzowski QN95C z technologią Neo QLED, dostępny w przekątnych 55, 65, 75 oraz 85 cali,  to telewizor, który z powodzeniem usatysfakcjonuje miłośników sportowych wrażeń – lubiących oglądać cierpliwie zmagania piłkarzy czy siatkarzy na boisku, jak również tych preferujących granie
w chmurze. Głęboka czerń, zwiększony poziom jasności oraz intensywne szczegóły i kontrast w każdym fragmencie obrazu – Quantum Mini LED sprawi, że będą oni mogli cieszyć się zachwycającym obrazem dzięki precyzyjnej kontroli podświetlenia. Dodatkowo, Neuronowy Procesor AI Quantum 4K [1] podniesie rozdzielczość obrazu. Skalowanie dzięki sztucznej inteligencji z wykorzystaniem aż 20 sieci neuronowych automatycznie dostosuje jasność, wzmocni kontrast i poprawi rozdzielczość do najlepszej możliwej jakości.

Niezapomniane wrażenie przestrzennego dźwięku, dzięki wielokanałowym głośnikom, zapewni natomiast Dolby Atmos® (4.2.2CH). Głośniki te sprawią, że sportowe rozgrywki, będą jeszcze bardziej wciągające. Dźwięk będzie podążać za ruchem na ekranie, dzięki czemu poczujemy się jak sami bylibyśmy na trybunach stadionu. A wszystko to w doskonałej oprawie, dzięki Absolutnie Bezgranicznemu Designowi, który przeniesie nasze doświadczenie oglądania na wyższy poziom. Ponieważ prawdziwe piękno tkwi w minimalizmie, niezwykle smukła i przemyślana konstrukcja QN95C bez wątpienia zrobi wrażenie.

Sport to najczęściej duża dynamika i nieoczekiwane zwroty akcji  – prawidłowość ta dotyczy także e-sportu, o czym doskonale wiedzą sympatycy wirtualnych rozgrywek. Teraz, znane wszystkim gry stają się coraz przystępniejsze. A wszystko za sprawą najnowszych funkcji dostępnych w telewizorach Samsung oraz gier w chmurze, do których konsole nie są już potrzebne. Aplikacja Xbox Game Pass Ultimate jest jednym z przykładów takich rozwiązań. Dzięki niej gracze mogą korzystać z setek gier z biblioteki Xbox Game Pass, które są strumieniowane od razu na ekran telewizora.

Wystarczy dostęp do Internetu, abonament Xbox Game Pass Ultimate oraz kompatybilny kontroler od Xbox. Dlatego jeśli będziemy szukać urozmaicenia po emocjonującym meczu naszej ulubionej drużyny, wówczas z łatwością, za pomocą naszego  QN95C możemy przenieść się w kosmiczną przestrzeń i odkryć tajemnice uniwersum Starfield.

Wyjątkowe doświadczenie gry w 4K 144 Hz zapewni nam Zaawansowany Upłynniacz Ruchu Pro [2], dzięki czemu będziemy mogli rozkoszować się ultrapłynną rozgrywką bez opóźnień i rozmycia ruchu. Miłośnicy gamingu docenią też inne Zaawansowane Funkcje dla Graczy+, w które wyposażony jest nasz Neo QLED – pozwolą one im bez reszty wciągnąć się w rozrywkę i zapomnieć o technicznych przeszkodach. Funkcja FreeSync Premium Pro odpowie natomiast za zwiększoną płynność animacji, a także redukcję ścinania klatek. Z kolei Automatyczny Tryb Gry zapewni natychmiastową reakcję na każdy ruch, pozwalając na większą kontrolę bez opóźnień.

 

Soundbar Q930C – brzmienie, które wgniata w fotel

Sportowe, czy też e-sportowe emocje to jednak nie tylko doskonały obraz, lecz także bogate brzmienie, które stanowi dopełnienie warstwy wizualnej. Dopiero dualizm dźwięku i obrazu pozwoli nam bez reszty zanurzyć się w sportowym lub wirtualnym świecie. Tak spektakularne wrażenie może zapewnić wysokiej jakości soundbar Q-Serii, na przykład HW-Q930C,który w połączeniu z telewizorem QN95C będzie stanowić naprawdę zgrany duet.

Bezprzewodowe Dolby Atmos [3] pozwoli połączyć nasz soundbar z telewizorem bez dodatkowych kabli, dzięki czemu odkryjemy przestrzenne kinowe brzmienie, które sprawi że usłyszymy każdy pojedynczy dźwięk poruszający się nad nami lub wokół nas – zupełnie jakbyśmy byli na środku boiska. Aby poczuć przestrzeń wypełnioną doskonałym brzmieniem musimy jedynie zająć wygodne miejsce w naszym salonie. 9 kanałów równomiernie rozprowadzających dźwięk, 1 niskotonowy i 4 skierowane ku górze sprawią, że dźwięk będzie otaczał nas z każdej strony, a nasze sportowe emocje sięgną zenitu, stając się jeszcze bardziej intensywne i realistyczne. A wszystko to dzięki  Wielkokanołowemu Dźwiękowi Przestrzennemu 9.1.4.

Soundbar Q930C oferuje także unikalną, jedną z najbardziej innowacjach funkcji Samsung – Q-Symphony, która zapewnia harmonijne brzmienie dwóch urządzeń. Umożliwia ona jednoczesną pracę głośników telewizora i soundbara, tworząc najwyższą synergię dźwięku. Unowocześniona Q-Symphony zapewnia zoptymalizowany dźwięk wszystkich kanałów, a sztuczna inteligencja remasteruje obiekty dźwiękowe wyodrębnione z oryginalnego wejścia audio. Co więcej, funkcja Dźwięku Dopasowanego do Przestrzeni+ sprawia, że soundbar automatycznie rozpoznaje otoczenie, a następnie dostosowuje zasięg i ton brzmienia, tak by perfekcyjnie dopasować się do miejsca, w którym go ustawimy. Całość sportowych (i nie tylko) wrażeń potęguje dźwięk rozbrzmiewający w przestrzeń dzięki Bezprzewodowym Tylnym Głośnikom w Zestawie.

 

[1] Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki sztucznej inteligencji) do jakości zbliżonej do 4K może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem oraz Trybu Gry.

[2] 4K@144 Hz dostępne jest tylko w przypadku treści wyświetlanych przy podłączeniu do komputera. Wymagana jest odpowiednia karta graficzna komputera. Wydajność może się różnić w zależności od komputera.

[3] Bezprzewodowa Technologia Dolby Atmos wymaga połączenia za pomocą Wi-Fi. Funkcja kompatybilna wyłącznie z wybranymi telewizorami Samsung z 2022 roku i 2023 roku. Informacja o kompatybilności dostępna w specyfikacji telewizorów na stronie samsung.pl. Wymagane źródło dźwięku w formacie Dolby Atmos.

 

Zobacz, jakie udogodnienia zapewniają lodówki typu Side by Side marki Samsung.

WhitePress Prawa