Sprzęt
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Nowy rok, nowe porządki. To doskonały moment na to, aby przyjrzeć się swojej domowej przestrzeni i pozbyć się z niej rzeczy, których nie potrzebujemy, a które kurzą się na półkach, w szafach i pawlaczach. Nie obędzie się bez gruntownego odkurzania, które bywa uciążliwe, ale dzięki odkurzaczom Samsung Jet™ i Bespoke Jet™ zrobimy to nie tylko szybciej i skuteczniej, ale także wygodniej.

 

Więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi, regularne ćwiczenia, mniej niezdrowego jedzenia – to tylko niektóre z planów, jakie czynimy na nadchodzący rok. Aby mieć więcej czasu na rzeczy, które sprawiają nam radość, musimy zoptymalizować czas, który poświęcamy na wykonywanie codziennych obowiązków. Gdy myślimy o sprzątaniu, to przede wszystkich chcielibyśmy, żeby zabierało nam ono mniej czasu i było po prostu szybsze. Jak to zrobić? W tym pomogą nam bezprzewodowe odkurzacze Samsung Jet i Bespoke Jet. Łączy je wysoka moc silnika oraz duży wachlarz akcesoriów, dzięki którym skutecznie dotrzemy do każdego zakamarka w domu. To jednak jeszcze nie wszystko.

 

Dobry krok w Nowy Rok – gruntowne porządki

Odkurzanie to pierwszy krok do tego, aby poczuć się lepiej w swoim domu. Nadmiar kurzu jest szkodliwy nie tylko dla alergików, gdyż podrażnia układ oddechowy oraz wpływa na układ odpornościowy. Odkurzania wymaga nie tylko podłoga. Podczas generalnych porządków odpowiednią końcówką odkurzacza warto zawędrować w rejony, które na co dzień pomijamy. Przy suficie, na lampach i żyrandolach, a także na żaluzjach okiennych. Dostęp do tych miejsc ułatwi nam szereg akcesoriów dołączonych do bezprzewodowych odkurzaczy Samsung Jet oraz Bespoke Jet[1]. Końcówki przeznaczone do sprzątania różnego rodzaju powierzchni – od dywanów i twardych podłóg, zarówno tych drewnianych, jak i kuchennych oraz łazienkowych płytek, aż po obicia tapicerskie i wąskie szczeliny. Natomiast specjalna końcówka Pet tool poradzi sobie także bez problemu z sierścią zwierząt, także na dywanach, kanapach, fotelach czy łóżku. Dużym atutem tych odkurzaczy jest wielowarstwowy systemem filtracji, który zadba o to, aby wyłapać aż do 99,999% cząsteczek kurzu i alergenów*. Oba odkurzacze wyposażone są w stację ładującą, a w przypadku Bespoke Jet stacja All-in-One dodatkowo opróżni pojemnik na kurz, nie dopuszczając do tego, aby jakiekolwiek drobinki wydostały się na zewnątrz**. Od teraz nie musimy robić tego ręcznie! Rozwiązanie to jest nie tylko dużo wygodniejsze, ale także bardziej higieniczne.

 

Karnawałowe szaleństwa – bałagan niestraszny

Rozpoczynający się karnawał to doskonała okazja do tego, aby nadrobić towarzyskie zaległości i zaprosić znajomych na domówkę. Dzięki odkurzaczom Samsung Jet™ oraz Bespoke Jet™ w sposób szybki i wygodny, zadbamy o nasz dom, a po imprezie z łatwością przywrócimy w nim porządek. Aż do 60 minut*** pracy odkurzacza wystarczy, aby dokładnie posprzątać wszystkie pomieszczenia w domu. W razie potrzeby odkurzacz Samsung Jet™ w prosty sposób zamienimy w odkurzacz ręczny. To sprawi, że sprzątanie sofy, biurka czy półek przed przybyciem gości będzie dużo wygodniejsze i przebiegnie o wiele sprawniej. Goście zapowiedzieli się na 15 minut przed przybyciem? Dzięki stacji ładującej urządzenie zawsze będzie pod ręką****. Postawimy ją w dowolnym miejscu w domu, wykorzystując także jako stojak na akcesoria i odkurzacz. Co więcej, dzięki końcówce myjącej Spray Spinning Sweeper w Samsung Bespoke Jet™ w łatwy i wygodny sposób umyjemy lub wypolerujemy podłogę. Odkurzacz Bespoke Jet™ to urządzenie, którego zdecydowanie nie musimy chować przed zasięgiem wzroku naszych gości. Zachwyca on bowiem nie tylko swoją funkcjonalnością, ale także oryginalnym designem. Dostępny jest w 3 eleganckich, pasujących do wnętrza, wersjach kolorystycznych: Satynowy Granat, Perłowa Biel oraz Butelkowa Zieleń.

 

Skorzystaj z promocji Samsung

Teraz, dzięki odkurzaczom Jet™ i Bespoke Jet™, możemy zaprowadzić w domu większy porządek, a za sprawą obowiązującej promocji Samsung, zaoszczędzić pieniądze:

  • Kupując odkurzacz Samsung Jet™ oraz zostawiając opinię możesz otrzymać aż do 450 zł zwrotu na konto, a dokupując do niego stację czyszczącą aż do 650 zł zwrotu na konto.
  • Kupując odkurzacz Samsung Bespoke Jet™ ze zintegrowaną stacją czyszczącą oraz zostawią opinię możesz otrzymać aż do 450 zł zwrotu na konto.

 

Wystarczy, że zarejestrujesz zakup i zostawisz opinię o produkcie na stronie wskazanej w regulaminie. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia zwrot zostanie dokonany na podany numer rachunku bankowego.

Promocja Samsung trwa od 15 listopada 2022 r. do 21 stycznia 2023 r. lub do wyczerpania puli zwrotów.

Szczegółowe informacje na temat promocji Samsung, w tym regulamin, dostępne są na stronie: https://www.samsung.com/pl/vacuum-cleaners/

 

* Przetestowane w oparciu o standard IEC 62885-2, CL.5.11 przy użyciu trybu Jet przez SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH. Wyniki mogą się różnić w zależności od użytkowania.
** Przetestowane w oparciu o standard IEC 62885-2, CL.5.11 przez SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH. Wyniki mogą się różnić w zależności od użytkowania. Dotyczy cząsteczek, których wielkość mieści się w zakresie 0,5–4,2 µm.
*** Na podstawie wewnętrznych testów przy wykorzystaniu minimalnego poziomu mocy, bez użycia dodatkowych akcesoriów.
**** W przypadku Bespoke Jet dodatkowa bateria jest dołączona do zestawu. Dodatkowa bateria do Jet sprzedawana jest osobno. Utrzymuje 70% wydajności po 5 latach użytkowania przy 100 cyklach rocznie. 1 cykl oznacza całkowite zużycie baterii po pełnym naładowaniu. Wyniki mogą się różnić w zależności od sposobu użytkowania. Na podstawie wewnętrznych testów.
[1] Zestaw zawiera 2 szczotki. Inne szczotki wymagają osobnego dokupienia.

 

Inteligentna kuchnia Samsung – SmartThings Cooking

Zamienniki tonerów do drukarek HP - idealne rozwiązanie dla oszczędnych

WhitePress Prawa