Sprzęt
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Kuchnia to serce domu. Miejsce, w którym najbliżsi spotykają się, by spożywać wspólne posiłki i rozmawiać. Warto więc odpowiednio ją urządzić, dzięki czemu czas w niej spędzony upłynie nam jeszcze przyjemniej. Samsung podpowiada jakie produkty wybrać, by nasza kuchnia była stworzona w sposób przemyślany, praktyczny i inteligentny.

Jednym z podstawowych urządzeń potrzebnych do przyrządzania posiłków jest piekarnik, który pomoże nam zrobić nie tylko obiad, ale też na przykład deser.

 

Dwie pieczenie na jednym ogniu? Teraz to możliwe

Świetnym rozwiązaniem dla osób, które przygotowują jednocześnie więcej niż jedno danie jest Samsung Dual Cook Steam™. Piekarnik ten umożliwia jednoczesne przygotowanie dwóch różnych dań i to bez względu na parametry pieczenia. Planujesz upiec kurczaka i zrobić warzywa na parze? To żaden problem. Specjalny separator podzieli piekarnik na dwie komory i zapobiegnie przenikaniu się zapachów. Piekarnik można dodatkowo podłączyć do aplikacji SmartThings [1], która pozwala zdalnie zarządzać procesem pieczenia i podglądać jego postęp, ale też podpowiada przepisy [2] odpowiadające naszym wcześniej określonym preferencjom.

Piekarnik Samsung Dual Cook Steam™ wyposażony jest ponadto w kamerę AI Pro Cooking [3]. Dzięki niej podejrzymy na smartfonie, jak przebiega pieczenie, a także nagramy 10-sekundowy film poklatkowy z całego procesu. Jednak najlepszą funkcją kamery jest jej umiejętność rozpoznawania dania znajdującego się w piekarniku i rekomendowania na tej podstawie najlepszych parametrów pieczenia.

 

Zmywanie już nigdy nie będzie uciążliwe

Jednym z najmniej przyjemnych aspektów każdego posiłku jest konieczność pozmywania po nim. Rozwiązaniem będzie odpowiednio dobrana zmywarka, która umyje za nas naczynia bez względu na to, czy prowadzimy dom pełen ludzi, w którym niezbędne jest codzienne zmywanie, czy mniejsze gospodarstwo domowe, w którym włączamy zmywarkę raz na trzy dni. Zmywarka Bespoke DW60BB890UAPET jest wyposażona w mający dwie dysze system WaterJet Clean™, który zapewniają efektywanie. Dwa ramiona z oddzielnym strumieniami wody obracające się w różnych kierunkach pozwolą wodzie dotrzeć nawet do trudno dostępnych zakamarków. Efekt? Błyszczące naczynia bez względu na stopień zabrudzenia i kształt.

 

Oszczędna lodówka? To możliwe!

Bez względu na to, jakie posiłki i jak często przyrządzamy, niezbędnym elementem każdej kuchni jest lodówka. To właśnie od niej zaczynamy często projektowanie całego pomieszczenia. Czy wybierzemy model wolnostojący czy do zabudowy warto zwrócić uwagę na kilka ważnych parametrów, które sprawią, że lodówka będzie nie tylko wyglądać estetycznie i pasować wizualnie do naszego wnętrza, ale będzie też praktyczna i inteligentna, pozwalając nam np. oszczędzać energię.

W tym roku Samsung wprowadził na rynek, przełomową technologię, dzięki której lodówka chłodzi i oszczędza energię elektryczną jednocześnie. Nowe lodówki Samsung, zostały wyposażone w moduł wi-fi, który umożliwia podłączenie aplikacji SmartThings [4]. Aby oszczędzać do 15% energii w aplikacji, jednym przyciskiem włączamy tryb AI Energy Mode. W trybie AI Energy Mode urządzenie uczy się wzorców użytkowania, tworząc algorytm AI, który optymalizuje prędkość kompresora oraz cykl rozmrażania. Lodówka zapamiętuje, jak często otwieramy lodówkę, kiedy wkładamy nowe produkty i dostosowuje pracę tak, aby oszczędzać  energię elektryczną.

 

Dom zyskuje – Ty oszczędzasz: skorzystaj z promocji cashback Samsung

Kup wybrany produkt lub zestaw produktów Samsung, zostaw opinię i zyskaj zwrot na konto [5]

Weź udział w jednej z 3 promocji:

Dokonaj zakupu

Kup wybrany produkt lub zestaw produktów Samsung w okresie od 26.09 do 15.11.2023 r., lub do wyczerpani puli zwrotów. Listę modeli objętych promocją znajdziesz w regulaminach poszczególnych promocji na agd.samsung.pl.

Podziel się opinią

Zamieść opinię o zakupionym urządzeniu na samsung.pl, stronie sprzedawcy lub porównywarki cenowej i oznacz ją odpowiednimi hashtagami określonymi w regulaminach poszczególnych promocji.

Przygotuj się do rejestracji

Zgromadź dokumenty potrzebne do rejestracji: skan dowodu zakupu, nr seryjny, zdjęcie tabliczki znamionowej, zdjęcie lub zrzut ekranu pozostawionej opinii.

Zarejestruj się na stronie promocji

Wypełnij formularz zgłoszeniowy korzystając ze swojego konta Samsung Account na agd.samsung.pl w ciągu 21 dni kalendarzowych od daty zakupu.

Odbierz zwrot

Po pozytywnej weryfikacji Twojego zgłoszenia otrzymasz zwrot na wskazane przez Ciebie konto bankowe.

Maksymalne wartości zwrotów

piekarnik + płyta/zmywarka = 450 zł zwrotu

piekarnik + płyta + zmywarka = 1000 zł zwrotu

lodówka = do 500 zł zwrotu

pralka = do 750 zł zwrotu

pralka + suszarka = do 1500 zł zwrotu

Lista urządzeń biorących udział w ww. promocjach, pozostałe warunki oraz szczegóły i ograniczenia dostępne są w regulaminach promocji na stronie agd.samsung.pl

 

[1] Aplikacja SmartThings jest dostępna na urządzeniach z systemem Android (wersja 8.0 lub wyższa) i iOS (wersja 13 lub wyższa). Wymagane połączenie Wi-Fi i posiadanie Samsung Account.

[2] Przepisów nie ma w wersji polskiej.

[3] Dotyczy wybranych modeli.

[4] Aplikacja SmartThings jest dostępna na urządzeniach z systemem Android (wersja 8.0 lub wyższa) i iOS (wersja 13 lub wyższa). Wymagane połączenie Wi-Fi i posiadanie Samsung Account.

[5] Organizatorem promocji jest Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. Wszystkie ww. promocje trwają od 26.09 do 15.11.2023 r. lub do wyczerpania puli zwrotów. Warunkiem wzięcia udziału w ww. promocjach jest zakup urządzeń lub zestawów urządzeń Samsung oraz opublikowanie opinii. W promocji dotyczącej piekarników wymagany jest zakup zestawu wybranych produktów Samsung u jednego sprzedawcy za minimalną łączną wartość zakupu określoną w regulaminie promocji. W promocji obejmującej lodówki maksymalny zwrot w wysokości 500 zł dotyczy wybranych modeli urządzeń Samsung w klasie energetycznej A. Zakup zestawu jest niezbędny w celu uzyskania wyższego zwrotu w promocji dotyczącej pralek i suszarek.

 

Galeria sztuki w Samsung The Frame coraz większa.

WhitePress Prawa