Sprzęt
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Codzienne dojazdy do pracy, odwożenie dzieci do szkoły, czy zakupy – wszystko to sprawia, że kierowcy spędzają w samochodzie nawet kilka godzin dziennie. Warto zatem zadbać o to, by czas ten upłynął nam w miłej atmosferze. Kluczem są tu nie tylko regularne przeglądy, ale także utrzymanie odpowiedniego poziomu czystości wewnątrz auta. W tym ostatnim idealnie sprawdzą się odkurzacze bezprzewodowe od Samsung.

Duża moc i długi czas pracy

Jeżeli sami sprzątamy samochód, a nie mamy dostępu do garażu lub gniazdka, świetnym rozwiązaniem jest bezprzewodowy odkurzacz. Sprawdzi się on nie tylko na co dzień, ale również podczas dłuższych weekendowych porządków. Warto zdecydować się na odkurzacz, który będzie przede wszystkim mocny, aby poradził sobie z najgorszymi zabrudzeniami, a do tego będzie posiadał dobrą baterię i specjalistyczne końcówki.

 

Najnowszy odkurzacz Samsung, czyli Bespoke Jet™ AI to najmocniejszy odkurzacz bezprzewodowy Samsung. Silnik HexaJet™ o mocy do 730 [1] W generuje moc ssącą nawet do 280 W [2]. Ponadto odkurzacz posiada szereg specjalistycznych końcówek, które sprawiają, że nie zapomnimy o żadnym zakamarku w naszym samochodzie i nie tylko.

Zaletą podczas czyszczenia auta jest też długi czas pracy odkurzacza Samsung. Bespoke Jet™ AI może działać przez nawet trzy godziny bez konieczności ładowania, pozwalając na dokładne wyczyszczenie całego wnętrza. Wszystko dzięki dwóm bateriom. Pierwsza – większa – pozwala na odkurzanie przez nawet 100 minut. Druga – lżejsza – przedłuży czas pracy o dodatkowe nawet 60 minut. Warto zauważyć, że 100 minut to najdłuższy czas pracy na jednym ładowaniu wśród wszystkich odkurzaczy akumulatorowych Samsung [3].

 

Sierść w samochodzie

Właściciele zwierząt często podróżują z czworonogami na wakacje, na wycieczkę do lasu albo do weterynarza. Niestety nawet najlepsze zabezpieczenia w postaci transporterów czy specjalnych mat nie zapobiegną pozostawieniu na tapicerce sierści, której później ciężko się pozbyć. Bespoke Jet™ AI rozwiązuje ten problem dzięki końcówce Pet Tool+, która skutecznie usunie nawet najdrobniejszą sierść z wnętrza samochodu, a której konstrukcja zapobiega plątaniu się włosów.

Każde sprzątanie wiąże się z koniecznością opróżnienia na koniec pojemnika na kurz. Ta pozornie  problematyczna czynność staje się w wypadku nowego odkurzacza Samsung wyjątkowo prosta. Wszystko za prawą stacji do automatycznego opróżniania pojemnika na zanieczyszczenia All-in-One. To właśnie ona sprawia, że proces odkurzania jest nie tylko wygodniejszy, ale przede wszystkim bardziej higieniczny. W przypadku Bespoke Jet™ AI stację udoskonalono o technologię Air Spin Edge – mechanizm, który obraca się z prędkością do 1000 obr./min, ułatwiając usuwanie nawet zaplątanych włosów [4]. Wielowarstwowy filtr zatrzymuje do 99,999% [5] cząstek kurzu, co na pewnością docenią alergicy.

Samochód to dla wielu kierowców drugi dom. Dzięki odkurzaczowi Samsung Bespoke Jet™ AI będą teraz mogli zadbać o czystość i higienę jego wnętrza równie skutecznie jak w swoim domu.

Wybierz jedyny odkurzacz tj. Bespoke Jet™ AI jakiego potrzebujesz już teraz i skorzystaj z promocji ze zwrotem do 700 zł [6].

 

Teraz przy zakupie wybranego odkurzacza bezprzewodowego Samsung Bespoke Jet lub Jet możesz zyskać zwrot na konto aż do 700 zł.  Promocja trwa od 26.09 do 5.11.2023 roku. lub do wyczerpania puli zwrotów.

 

Mechanizm promocji:

Kup wybrany odkurzacz Jet lub Bespoke Jet w terminie promocji, zostaw opinię i odbierz zwrot na konto do 700 zł.

Szczegóły promocji na jet.samsung.pl.

Promocja trwa od 26.09 do 5.11.2023 r. lub do wyczerpania puli zwrotów. 700 zł to maksymalna wartość zwrotu, a 50 zł to wartość minimalna przy zakupie wybranych urządzeń Samsung objętych promocją. Maksymalny zwrot 700 zł dot. modelu Bespoke Jet AI (VS28C9784QK/GE). Pełna lista modeli, wartość poszczególnych zwrotów oraz szczegóły i ograniczenia promocji na jet.samsung.pl.

[1] Na podstawie testów przeprowadzonych przez Korea Testing Laboratory, w zgodzie z normą IEC62885-4: 2020. Mierzone na wlocie standardowej szczotki, kiedy pojemnik na kurz pozostaje pusty, z użyciem trybu Jet i w pełni naładowanej baterii o dużej pojemności. Wyniki mogą się różnić w zależności od rzeczywistego użytkowania.

[2] Na podstawie badań przeprowadzonych przez Korea Testing Laboratory, zgodnie z normą IEC62885-4: 2020. Pomiar dokonany przy użyciu standardowej końcówki, pustym pojemniku na kurz, trybie Jet i w pełni naładowanej baterii o dużej pojemności.

[3] Szacowany czas pracy (do 100 minut) dotyczy baterii o dużej pojemności (3970mAh) przy wykorzystaniu minimalnego poziomu mocy, bez użycia elektroszczotki. Wyniki mogą się różnić w zależności rzeczywistego użytkowania.

[4] Na podstawie testów wewnętrznych. Współczynnik usuwania włosów jest mierzony poprzez porównanie wagi pojemnika na kurz przed i po wsysaniu włosów, do momentu osiągnięcia linii Max i opróżnieniu z wykorzystaniem stacji czyszczącej. Wyniki mogą się różnić w zależności od rzeczywistych warunków użytkowania.

[5] Badania FITI, wg normy KS K 0693:2016 dla bakterii gronkowca złocistego, pneumokoków, E-coli i pałeczki ropy błękitnej.

[6]  Promocja trwa od 26.09 do 5.11.2023 r. lub do wyczerpania puli zwrotów. 700 zł to maksymalna wartość zwrotu, a 50 zł to wartość minimalna przy zakupie wybranych urządzeń Samsung objętych promocją. Maksymalny zwrot 700 zł dot. modelu Bespoke Jet AI (VS28C9784QK/GE). Pełna lista modeli, wartość poszczególnych zwrotów oraz szczegóły i ograniczenia promocji na jet.samsung.pl.

 

Samsung prezentuje technologie, które zapewnią wygodę

WhitePress Prawa