Sprzęt
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

przecinarki tarczowe bomar
Trudne zadania wymagają narzędzi najwyższej klasy, takich jak przecinarki tarczowe firmy Bomar. Połączenie nowoczesnej technologii, solidnego wykonania oraz autorskich rozwiązań sprawia, że urządzenia tej firmy pozwalają na sprawną obróbkę aluminium, miedzi, tworzyw sztucznych oraz całej gamy twardych materiałów. Przy wyborze sprzętu do zakładu produkcyjnego warto postawić na sprawdzoną markę, która oferuje swoim klientom pełną satysfakcję przy każdym cięciu.

 

 

 

Przecinarki automatyczne i półautomatyczne – czym się różnią i gdzie sprawdzą się najlepiej?

Każdy zakład posiada własne wymagania wobec sprzętu, które są podyktowane rodzajem obrabianego materiału, długością linii technologicznej oraz specyfiką danego obiektu. Z tego powodu firma Bomar przygotowała wybór pił automatycznych i półautomatycznych, które zaspokoją potrzeby nawet największych wytwórców. Różnica pomiędzy wspomnianymi typami urządzeń polega na sposobie podawania materiału. Automatyczna przecinarka tarczowa posiada autonomiczny system dostarczania elementów, który redukuje potrzebę nadzoru ze strony człowieka do minimum. Jednocześnie piły automatyczne Bomar zostały wyposażone w systemy sterowania, umożliwiające precyzyjne zarządzanie całym procesem. Z tych powodów urządzenia automatyczne sprawdzą się najlepiej w dużych, zautomatyzowanych zakładach, gdzie liczy się wysoka prędkość obróbki na całej długości linii produkcyjnej.

 

Półautomatyczna przecinarka tarczowa do metalu Bomar – najważniejsze cechy

Piły tego typu przeznaczone są do pracy w obiektach, gdzie najcenniejszymi atutami jest dokładność oraz wszechstronność. Dzięki obecności konsoli skrętnej można obrócić ramię urządzenia i przystąpić do cięcia w zakresie od 45° na prawo do 90° stopni w lewo – w zależności od modelu. Duży zakres ruchu, połączony z automatycznym dosunięciem tarczy, daje możliwość wykonywania elementów o skomplikowanym kształcie w krótkim czasie. Katalog firmy Bomar obejmuje modele o zróżnicowanych rozmiarach, które sprawdzą się zarówno w większych zakładach, jak i przy obróbce mniejszych elementów – np. w warsztacie ślusarskim.

 

Automatyczne przecinarki do aluminium Bomar

Dla klientów, którzy potrzebują urządzenia, które sprosta wyzwaniom produkcji wielkoseryjnej, czeka model AL 500 NC z podajnikiem M330. Ten duet umożliwia sprawne przyjmowanie elementów o łącznej wadze do 150 kilogramów. Przy długości pojedynczego podawania wynoszącej 500 milimetrów automatyczna piła znakomicie sobie radzi jako element większej linii produkcyjnej. Wraz z bogatym pakietem obsługi jest to doskonały wybór dla wymagających użytkowników.

 

Co sprawia, że każda przecinarka tarczowa Bomar wyróżnia się na tle konkurencji?

Niezależnie od tego, czy mowa o przecinarkach automatycznych, czy też półautomatycznych, po piłach Bomar możemy spodziewać się dokładnego cięcia i ograniczenia do minimum strat materiału. Solidne wykonanie ramienia tnącego oraz podstawy zapewnia stabilność podczas pracy, natomiast zestaw dołączonych do urządzenia tarcz daje możliwość dopasowania parametrów obróbki do potrzeb użytkownika. Więcej na temat przecinarek tarczowych Bomar przeczytasz na: https://www.bomar-poland.com.pl/przecinarki-tarczowe/

 

NOWY ŁAD uchwalony- co dalej?

Jak przerodzić teoretyczną wiedzę językową w praktykę?

WhitePress Prawa