Sprzęt
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Renowacja starego biurka
Marzy Ci się nowe biurko, ale brakuje Ci funduszy na zakup nowego? A może po prostu nie chcesz rozstawać się z funkcjonalnym meblem? Nic się nie martw, dzięki naszym patentom, zyskasz estetyczne umeblowanie, oszczędzając przy tym sporo pieniędzy. Podpowiadamy jak efektownie odmienić wysłużony sprzęt i sprawić by dalej spełniał swoją funkcję przy nowej, odświeżonej formie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Renowacja starego biurka – rozwiązanie, które się opłaca

Żadne miejsce do pracy, pokój dziecka czy ucznia nie może się obyć bez funkcjonalnego biurka. Służy ono nie tylko do pisania, czytania, ale również jest miejscem pracy przy komputerze. Musi być zatem komfortowe. Jednak nie ukrywajmy, że czasem nawet najlepszej jakości przedmioty się zużywają. Co wcale nie oznacza, że mamy pracować przy odrapanym biurku. Jeśli ciągle nurtuje Cię myśli, co zrobić, żeby w sposób łatwy, szybki i niekosztowny, poprawić wygląd wysłużonego mebla? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – naklejka na biurko.

Już od kilku lat w modzie jest życie według filozofii less waste. Jej głównym założeniem jest świadome ograniczenie ilości produkowanych odpadów i maksymalne wykorzystanie potencjału drzemiącego w każdej rzeczy. Nigdy przecież nie wiadomo co się może jeszcze przydać. Taką postawę warto przyjąć również wobec mebli. Oczywiście, za kilkaset złotych bez problemu kupisz nowe biurko z płyty meblowej. Po co jednak wydawać pieniądze, skoro możesz odnowić dotychczasowym mebel, który świetnie się sprawdza i jest wygodny. Jeśli któryś z meblowych sprzętów odpowiada nam pod względem praktycznym i wizualnym, nie warto pozbywać się go tylko dlatego, że ma już swoje lata. Unikatowe, ponadczasowe meble, w tym również biurka, mają jedną podstawową zaletę, przy niewielkim nakładzie finansowym da się je efektownie odnowić. Dzięki odpowiednio dobranej naklejce na biurko w dowolnym kolorze czy fakturze możemy przywrócić im nowy designerski wygląd.

 

Naklejka na biurko – tani sposób na efektowną metamorfozę

Naklejka na biurko to idealny sposób na drugie życie dla podstarzałych bądź sfatygowanych mebli. Unikatowa grafika pozwoli na samodzielnie stworzenie modnego i unikatowego elementu wystroju wnętrza. Z łatwością w ciągu kilku chwili będziesz w stanie zorganizować sobie inspirującą przestrzeń do pracy i nauki. Zamiast wydawać kilkaset złotych na nowe biurko, lepiej wybrać naklejkę z jednym z wielu dostępnych motywów. Wybór jest tak ogromny, że z łatwością wybierzesz coś, co będzie pasowało do stylu całego wnętrza i jednocześnie było zgodne z Twoimi zainteresowaniami. Może zainspirujesz się kolorowymi lub czarno-białymi figurami geometrycznymi? A może to pastelowe wzory pełne kobiecości i delikatności będą tym, czego szukasz? Zawsze możesz postawić na modne kwiatowe wzory w stylu shabby chic. To do Ciebie należy ostateczna decyzja, w jakim klimacie dobrze się czujesz i jaka naklejka będzie pasować do przestrzeni.

Renowacja biurka z naklejką w roli głównej pozwoli lepiej dopasować mebel do aranżacji wnętrza i je odświeżyć. Po zniszczonym blacie nie będzie śladu, a Ty będziesz miał dużą satysfakcję, że metamorfozę przeprowadziłeś samodzielnie. Będzie to również dla Ciebie doskonałe zadanie na kreatywności i dokładność. Wbrew pozorom nie musisz mieć do tego szczególnych umiejętności. Wystarczy, że odpowiednio oczyścisz powierzchnię przed aplikacją grafiki i dokładnie przykleisz dekorację.

Naklejkę na biurko możesz umieścić na samym blacie, frontach czy wewnątrz szuflad. Ogranicza Cię tylko Twoja wizja!

 

Szukasz gadżetu dla facetów?