Sprzęt
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Zaopatrzenie24 to jedyne takie miejsce w sieci, w którym znajdziesz wszystkie produkty z zakresu utrzymania ruchu.

 

  1. O Zaopatrzenie24 słów kilka
  2. Oferta hurtowni internetowej
  3. Marki dostępne w Zaopatrzenie24

 

 

Jeśli szukasz najlepszych rozwiązań dla branży utrzymania ruchu, wysokiej jakości produktów, niezawodnych i trwałych, gwarantujących bezawaryjną pracę, koniecznie sprawdź asortyment dostępny w internetowym sklepie technicznym Zaopatrzenie24! Bogata oferta, różnorodność, dostępność zarówno tanich produktów, jak i droższych odpowiedników, szybka realizacja i dostawa kurierem pod wskazany adres – to wszystko, czego potrzebujesz!

 

O Zaopatrzenie24 słów kilka

W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów zbudowano miejsce w internetowej otchłani, w którym każdy zainteresowany może zrobić kompletne zakupy, zaopatrując się w pilnie potrzebne produkty z branży utrzymania ruchu. Asortyment jest stale rozbudowywany i już w tym momencie osiągnął liczbę ponad 70 000 towarów. Dostępne są zarówno produkty tańsze, jak i droższe alternatywy. To sprawia, że oferta jest skierowana do każdego, a nie tylko do określonego segmentu.

Zespół składa się z doświadczonych fachowców, którzy profesjonalnie i szybko pomagają dobierać komponenty niezdecydowanym klientom. Ponadto dostępne są również kody rabatowe dla stałych, jak i nowych klientów.

 

 

Oferta hurtowni internetowej

Zaopatrzenie24 jako hurtownia łożysk Wrocław dysponuje rozbudowanym asortymentem różnorodnych łożysk, w różnych wariantach i przystosowanych również do specjalnych czy ekstremalnych aplikacji. Sklep techniczny współpracuje zarówno z najpopularniejszymi producentami, jak i mniej znanymi markami, dzięki czemu każdy klient jest w stanie znaleźć łożysko w odpowiadającym mu przedziale cenowym.

Kolejna kategoria, jaką można znaleźć w internetowej hurtowni technicznej, obejmuje rozbudowany asortyment typowo związany z branżą utrzymania ruchu. W sklepie znajdziesz wysokiej jakości sprzęgła KTR, łańcuchy, narzędzia przemysłowe, tworzywa konstrukcyjne czy pasy napędowe Optibelt. To tylko kilka przykładów produktów. Gwarantujemy, że Zaopatrzenei24 dysponuje kompletnym asortymentem technicznym.

Zaopatrzenie24 to również sklep artykułów BHP. Dostępne są alkomaty i narkotesty, a także lustra magazynowe czy przemysłowe, produkty HACCP, specjalistyczne noże, produkty związane z neutralizacją wycieków, ograniczniki i blokady. Kategoria BHP obejmuje również asortyment pierwszej pomocy, w tym natryski awaryjne czy oczomyjki.

Higiena pracy jest bardzo ważna. Warto korzystać z najlepszych rozwiązań, których celem jest łatwe utrzymywanie miejsc pracy w czystości. Zaopatrzenie24 w tym przypadku proponuje czyściwa przemysłowe Avatex, które cieszą się dużą popularnością wśród ich klientów. To innowacyjne produkty, które można stosować zarówno na sucho, jak i mokro. Dostępne są w różnych seriach, przystosowanych do konkretnych branż przemysłowych. I tym samym możesz znaleźć czyściwa dedykowane lakiernictwu, farmacji, branży spożywczej, poligraficznej czy elektronicznej. W składzie materiałów na próżno szukać dodatków rysujących powierzchnię.

Zaopatrzenie24 dysponuje również rozbudowaną ofertą z segmentu Lockout / Tagout. Kategoria ta obejmuje drukarki etykiet wraz z materiałami eksploatacyjnymi oraz produkty lockout tagout w postaci blokad, zabezpieczeń i artykułów BHP. Lockout Tagout to idealne rozwiązanie, za pomocą którego zwiększysz bezpieczeństwo w swoim miejscu pracy, szczególnie podczas przeprowadzania konserwacji i napraw maszyn przemysłowych.

 

 

Marki dostępne w Zaopatrzenie24

Od początku istnienia sklepu internetowego prowadzone są współprace nie tylko z renomowanymi producentami, ale także mniej znanymi firmami. Warto zaznaczyć, że cały dostępny w hurtowni Zaopatrzenie24 asortyment tworzą produkty sprawdzone. Dzięki temu, jeśli skusisz się na tanie łożysko kulkowe, będziesz miał pewność, że towar spełni Twoje oczekiwania. W hurtowni dostępne są między innymi produkty marki SKF, NSK, Ensinger, Optibelt, Brady, Rexroth Bosch Group, Simalube, czy Slice. Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się na przykład łożyska oporowe FAG czy kleje Loctite. W przypadku problemów ze znalezieniem produktów lub z określeniem wariantu, który sprawdzi się w Twojej aplikacji, warto skorzystać z pomocy fachowców. Wystarczy skontaktować się ze specjalistą za pośrednictwem czatu dostępnego na stronie głównej, telefonicznie lub za pomocą e-maila.

Zapraszamy do internetowej hurtowni technicznej Zaopatrzenie24 już dziś!


 artykuł partnera