Sprzęt
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Jeśli szukasz niewielkiego, ale sprawnego notebooka za około 1200 zł, IdeaPad 320 zdecydowanie ułatwi Ci życie. Sprawdzi się w większości zadań, a do tego jest podręczny i lekki. Sprawdziliśmy, co potrafi – wyjaśniamy, dlaczego jest wart zakupu.

 

IdeaPad 320 – dobry stosunek ceny do jakości

Poręczny i funkcjonalny IdeaPad 320 wyposażono w wydajny procesor i kartę graficzną. Model ten dostępny jest z zainstalowanym systemem Windows 10 Home, co ma o tyle znaczenie, że z wyjaśnieniami czekać tam będzie Cortana – od teraz Twoja osobista asystentka oferujące wsparcie. Zaletą urządzenia jest też minimalistyczny stylowy design – możesz jednak wybrać kolor swojego laptopa – oraz praktyczny i czytelny interfejs pulpitu.

 

Wydajny i wielozadaniowy

Wydajny procesor. Model wyróżnia szybki czas reakcji i dobra wydajność, gdyż wyposażono go w dobre podzespoły – procesor maks. AMD FX™ 9800P APU 7. generacji i maks. pamięć DDR4 16 GB. Pozwala na start i pracę kilku programów w tym samym czasie i wygodne korzystanie z wielu stron przeglądarki.

Dedykowane karty graficzne. Dedykowane karty graficzne AMD Radeon™ 530 w IdeaPad 320 zapewniają ładniejszą i płynniejszą grafiką oraz poprawiają wydajność podczas czerpania radości z grania. Wraz z ekranem o maksymalnej rozdzielczości FHD z powłoką przeciwodblaskową gwarantują świetny obraz bez utraty prędkości i czasu reakcji to podstawa większości czynności wykonywanych na notebooku.

Hybrydowy napęd. W laptopie zamontowano zarówno pojemny dysk twardy, maks. HDD SATA 2 TB, a także wydajny napęd hybrydowy, maks. SSD PCIe 180 GB oraz HDD SATA 1 TB. Oznacza to szybką i komfortową pracę, a także wystarczająco dużo miejsca na filmy, zdjęcia i inne ulubione pliki.

 

Stylowy i wytrwały

Zwraca uwagę także design Lenovo IdeaPad 320. Wyróżnia go przede wszystkim smukła obudowa w kilku kolorach do wyboru – Onyx Black, Platinum Grey, Denim Blue, Blizzard White, Plum Purple i Coral Red. Dodatkowo warstwa ochronna zabezpieczy ją przed drobnymi otarciami, a praktyczne gumowe elementy sprawią, że będzie dłużej służył.

Więcej na temat prezentowanego modelu przeczytasz na blogu LenovoZone:

https://lenovozone.pl/produkty/notebooki/laptop-ideapad-320-15-calowy-amd/