Sprzęt
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Laptopy poleasingowe
Zastanawiasz się nad kupnem laptopa lub komputera i nie wiesz jaki wybrać? Polecamy laptopy poleasingowe w Wadowicach. Kup dobre urządzenie o wysokich parametrach w dużo niższej cenie.

 

 

 

 

 

 

Co to są sprzęty poleasingowe?

Firmy zakupując dla swoich pracowników laptopy lub komputery, często decydują się na leasing. Jest to bardzo wygodna forma, która pozwala rozłożyć koszty zakupu sprzętów oraz możliwość wymiany je na nowe za jakiś czas. Kiedy okres wynajmu dla danej firmy skończy się, sprzęt zostaje zastąpiony nowymi produktami, te używane trafiają ponownie do leasingodawcy. Są one dokładnie sprawdzane, a części, które wymagają naprawy, zostają wymienione. Po gruntowej analizie i zatwierdzeniu ich pełnej użyteczności, sprzedawane są już za dużo niższą cenę w porównaniu z nowymi urządzeniami o takich samych parametrach.

Sprzęty poleasingowe są to więc urządzenia już raz wykorzystane (najczęściej przez firmę) z tego względu zaniża się ich rzeczywistą wartość i oddaje do sprzedaży.

 

Czy warto zakupić sprzęty poleasingowe?

Jak najbardziej tak. Nowe, dobre komputery i laptopy o wysokich parametrach są bardzo drogie. Maszyny poleasingowe to z reguły urządzenia z tak zwanej "wyższej półki". Muszą być sprawne, a ich parametry są z reguły dość wysokie. Co więcej używane są one zazwyczaj w biurach, a więc ich eksploracja nie jest wysoka.

Zakup laptopów poleasingowych to najlepszy stosunek ceny do jakości sprzętu. Często zdarza się, że laptop posiada dwa razy lepsze parametry, niż nowy ze sklepu, ale jego cena jest dużo niższa.

 

Najlepszej kategorii laptopy

Pamiętaj jednak, że zakupu sprzętów poleasingowych musisz dokonać we właściwym miejscu. Tylko sprawdzone serwisy gwarantują Ci sprawność i niezawodność urządzenia. Kiedy laptopy leasingowe są oddawane, muszą przejść niezbędne testy oraz wymianę słabo działających podzespołów.

Jeśli chcesz zakupić porządne sprzęty poleasingowe polecamy odwiedzić stronę https://mikrobajt.pl/. Mikrobajt to firma zajmująca się sprzedażą sprzętu poleasingowego. Znajdziesz tu między innymi laptopy poleasingowe Wadowice najlepszych światowych producentów takich jak Lenovo, HP, czy Dell. Firma współpracuje z bezpośrednim dostawcą sprzętu, dzięki czemu jest on najwyższej jakości.

Możliwy jest zakup detaliczny urządzeń, jeśli potrzebujesz jednego, czy dwa laptopy, bądź sprzedaż hurtowa w momencie, gdy prowadzisz firmę. Urządzenia zostały skategoryzowane pod względem wizualnego zużycia, dlatego możesz wybrać dla siebie laptop, który jest w idealnym stanie niepozostawiającym żadnych wizualnych wad. Wszystkie laptopy techniczne sprawne są w 100%.

 

Jakie są systemy wynagrodzeń?

WhitePress Prawa