Sprzęt
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Excellence Line to najlepsze, najbardziej innowacyjne telewizory Samsung Neo QLED 8K. To znakomitość w świecie telewizorów, która gwarantuje niezwykłe emocje, imponujący realizm obrazu, piękny, minimalistyczny design oraz przestrzenny dźwięk. Teraz, kupując te wyjątkowe telewizory można zyskać aż do 4000 zł zwrotu na konto.

 

Telewizory Excellence Line to synonim luksusu i najbardziej zaawansowanych technologii. To jednocześnie najlepszy wybór dla widzów, którzy nie akceptują kompromisów i oczekują wszystkiego, co najlepsze. Teraz wszystkie 3 modele tych topowych telewizorów zostały objęte promocją. Im wyższy model i większa przekątna ekranu, tym zwrot będzie większy. W ramach oferty, kupując telewizory  QN900B o przekątnych 85”, 75” i 65” oraz QN800B z ekranami 85”, 75”  można zyskać 4000 zł zwrotu. Jeśli wybierzemy model QN800B z przekątną 65” – otrzymamy 3000 zł zwrotu, QN700B 75” – to 2000 zł zwrotu, a w przypadku QN700B 65” – 1500 zł zwrotu i QN700B 55” – 1000 zł zwrotu[1].

 

Znakomitość w świecie telewizorów

Precyzja i sztuczna inteligencja to słowa – klucze, które pozwalają zrozumieć doskonałość obrazu, jaką oferują telewizory Excellence Line. Niezależnie od tego czy oglądana scena to mecz czy nocny pościg w filmie akcji, obraz będzie równie wyrazisty i pełen szczegółów. Uwadze nie umkną ani postacie czające się w mroku, ani krople deszczu na źdźbłach trawy. O te niuanse i precyzję dba technologia Quantum Mini LED z 14-bitową skalą luminancji, dzięki której podświetlenie ekranu jest kontrolowane lepiej niż kiedykolwiek.

 

Wybierając Excellence Line można wygodnie rozsiąść się w fotelach i oddać się niesamowitym doświadczeniom. O wrażenia dba multi-inteligentny Neuronowy Procesor AI Quantum 8K. Wykorzystuje on 20 wielomodelowych niezależnych sieci neuronowych, które analizują dane obrazu, aby dostarczyć optymalne wrażenia niezależnie od ich jakości wejściowej.  Każda z takich sieci odpowiada za określony obszar i jest automatycznie dobierana przez algorytm, aby podnieść jakość dostarczanej treści.

 

Excellence Line to także minimalistyczny design, który zachwyca z każdej strony. Ma niezwykle smukłą linię, a jego czysta forma odmieni wnętrze każdego domu, wnosząc do niego harmonię i elegancję. Niewidoczne krawędzie oraz zminimalizowana ramka ekranu pozwalają zupełnie zanurzyć się w oglądanym w filmie i poczuć jak w prawdziwym kinie.

 

Te topowe ekrany nie uznają kompromisów i rozpieszczają także na płaszczyźnie dźwięku dzięki technologii Dolby Atmos wspomaganej dodatkowo Funkcją Adaptacji Dźwięku. Można więc powiedzieć, że wręcz słychać, które miejsce w danej scenie jest źródłem dźwięku.

 

Telewizory Samsung Excellence Line urzeczywistniają przekonanie, że największy domowy ekran nie tylko przemienia salon w kino. Z pomocą funkcji SmartThings telewizor automatycznie wykrywa i łączy się z różnymi sprzętami znajdującymi się w pobliżu – inteligentnymi, mobilnymi i internetowymi.

 

Jak przystało na najbardziej ekskluzywne telewizory, seria Excellence Line nie uznaje kompromisów w kwestii jakości obsługi. Udoskonalony Smart Hub, czyli swoiste centrum sterowania, daje dostęp do różnorodnych aplikacji, a łatwość połączenia z urządzeniami mobilnymi czy monitorami pozwala płynnie łączyć czas na rozrywkę i pracę. Z kolei z poziomu wygodnego menu widzowie mają dostęp do wszystkich najpopularniejszych platform VOD, takich jak Netflix, Disney+, HBO Max czy Skyshowtime.

 

Jak skorzystać z promocji?

Wystarczy dokonać zakupu wybranego telewizora Neo QLED 8K Excellence Line w okresie od 6 marca do 16 kwietnia 2023 roku. Następnie należy zostawić opinię o zakupionym produkcie na dedykowanej stronie promocyjnej, stronie sklepu, gdzie zakupiony został telewizor lub na stronie porównywarki cenowej. Pozostawiona opinia powinna mieć minimum 400 znaków i zostać opisana hasztagiem #PromocjaExcellenceLineSamsung. Regulamin promocji na stronie: https://www.samsung.com/pl/campaign/tvs/elpromocja/

 

[1] Organizatorem promocji jest Samsung Electronics Polska sp. z o.o. Promocja trwa od 06.03 do 16.04.2023 r. lub do wyczerpania puli zwrotów. Kwota zwrotu zależy od zakupionego modelu. Szczegóły promocji dostępne w regulaminie.

 

 Samsung o gotowaniu w parze i na parze

WhitePress Prawa