Sprzęt
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Posnet, lider na rynku kas fiskalnych i terminali płatniczych, wprowadza do swojej oferty kolejny innowacyjny produkt. Kasoterminal Pospay2 Online to nowoczesne i kompaktowe urządzenie "all in one", które jest znakomitą odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorców prowadzących działalność mobilną.

 kasoterminal posnet pospay 2 online w pracy mobilnej

Wszechstronność w jednym urządzeniu

Pospay2 Online to praktyczny i efektywny kasoterminal, który integruje drukarkę fiskalną, terminal płatniczy i aplikację sprzedażową działającą na systemie Android. Pozwala to na sprawną obsługę transakcji, drukowanie paragonów oraz prowadzenie ewidencji sprzedaży w jednym urządzeniu. To pozwala na znaczące uproszczenie procesów sprzedaży, zwłaszcza dla tych, którzy prowadzą działalność mobilną.

kasoterminal posnet wyswietlacz klienta

Kasoterminal zaprojektowany z myślą o mobilności

Posnet Pospay2 Online jest wyjątkowy pod wieloma względami, ale to jego mobilność wyróżnia go na tle konkurencji. Dzięki połączeniu z siecią GSM, kasoterminal ten może działać praktycznie wszędzie, co daje przedsiębiorcom pełną swobodę działania. Bez względu na to, czy prowadzisz punkt gastronomiczny, jesteś trenerem personalnym, czy dostawcą - Pospay2 Online z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

 

Ergonomia i wytrzymałość w każdych warunkach

Pospay2 Online to nie tylko praktyczność, ale także wytrzymałość. Akumulatory litowo-jonowe w drukarce i terminalu pozwalają na długotrwałą pracę bez konieczności ładowania. Wymiary urządzenia wynoszą zaledwie 15,2 x 8,02 x 8,15 cm, a waga nie przekracza pół kilograma, co czyni ten kasoterminal niezwykle praktycznym i ergonomicznym wyborem dla osób pracujących w terenie.

posnet pospay 2 online

Bezpieczeństwo i gwarancja Posnet

Terminal objęty jest dożywotnią gwarancją, a moduł fiskalny drukarki ma gwarancję pięcioletnią. Komunikacja z Centralnym Repozytorium Kas (CRK) jest zapewniona za pomocą sieci GSM lub WiFi, co jest uwzględnione w koszcie abonamentu.

Podsumowując, kasoterminale Pospay2 Online to idealne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, który prowadzi działalność mobilną i ceni sobie efektywność oraz wygodę. Dzięki temu urządzeniu praca stanie się prostsza, a obsługa klientów - szybsza i bardziej profesjonalna. Posnet ponownie potwierdza, że jest liderem w tworzeniu rozwiązań, które naprawdę odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców.

 

Co otrzymasz w zestawie z kasoterminalem?

Wszystkich zainteresowanych Posnet Pospay2 Online zachęcamy też do sprawdzenia filmu udostępnionego w serwisie YouTubena kanale Polskiego Centrum Kas Fiskalnych. Unboxing przygotowany przez PCKF nie tylko potwierdza kompaktowe gabaryty urządzenia, ale także wyjaśnia, co właściciel urządzenia znajdzie w jego pudełku.