Sprzęt
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Urządzenia AGD już stanowią nieodłączny element naszego codziennego domowego życia. Najlepsze z nich projektowane są jako odpowiedź na zmieniający się styl życia użytkowników. Tak jest w przypadku linii urządzeń kuchennych Samsung Bespoke, dzięki którym marka wyznacza trendy w obszarze inteligentnego domu. Celem Samsung jest zapewnienie klientom większej wygody użytkowania i bardziej inteligentnej pomocy niż kiedykolwiek wcześniej – zwłaszcza w takich czynnościach jak przygotowywanie posiłków. Ale nie tylko.

 

 

Urządzenia kuchenne Bespoke, w tym piekarnik Bespoke AI™ i lodówka Bespoke Multidoor™ z Family Hub™+, współpracujące z usługą SmartThings Cooking*, zaprezentowane na targach CES 2023 w Las Vegas, są doskonałym przykładem na to, jak intuicyjne usługi oparte na AI mogą zapewnić całkowicie nowy poziom personalizacji urządzeń domowych z myślą o zaspokajaniu codziennych potrzeb.

Bespoke AI Pro Cooking w Polsce dostępny tylko w wersji czarne szkło. Lodówka nie jest dostępna w Polsce.

 

Lodówka Bespoke Multidoor™ z Family Hub™+ – przejmij kontrolę nad kuchnią

Nowa lodówka Bespoke Multidoor™ z Family Hub™+ jest czymś więcej niż tylko wielofunkcyjnym urządzeniem. W trakcie przygotowywania posiłków jest naszym partnerem w kuchni, pomagając kompleksowo kontrolować cały proces, realizując zadania z użyciem różnych funkcji związanych z gotowaniem, a to wszystko z poziomu jednego, 32-calowego ekranu.

 SmartThings Cooking Bespoke2

 

Dzięki pulpitowi z aplikacją SmartThings widocznemu na większym ekranie możemy szybko zapoznać się z całym procesem przygotowywania posiłku, przeglądać i otrzymywać informacje o połączonych urządzeniach, a także dokonywać szybkich konfiguracji urządzeń w całym domu.

 

SmartThings Cooking – prowadzenie zdrowego stylu życia może być proste

Aplikacja SmartThings Cooking to wymarzony asystent każdego domowego szefa kuchni. Od wyszukiwania przepisów ze składników, które mamy w lodówce, aż do rekomendacji parametrów gotowania. Efektywne wykorzystywanie żywności znajdującej się w lodówce nigdy nie było tak łatwe.

 

Co więcej, dzięki funkcji „Moje społeczności”, aplikacja SmartThings Cooking ułatwia też wyszukiwanie i testowanie tysięcy różnych przepisów z całego świata. Poprzez tę funkcję możesz również podzielić się ulubionymi przepisami z innymi pasjonatami gotowania.

 

Inteligentny piekarnik Bespoke AI

Urządzenia kuchenne powinny nie tylko wspierać nas w realizacji zdrowej naszej diety, ale również ułatwiać przygotowywanie codziennych posiłków. Mając to na uwadze, Samsung wprowadził zaktualizowaną wersję piekarnika Bespoke AITM. Dzięki niemu gotowanie może być jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.

 

SmartThings Cooking Bespoke3

 

Piekarnik Bespoke AI™ posiada szereg zaktualizowanych rozwiązań. Oprócz funkcji Steam Cook, piekarnik oferuje również opcje Air Fry i Sous Vide. Co więcej, kamera wewnętrzna wykorzystuje inteligentną technologię obrazowej identyfikacji składników, która umożliwia optymalizację ustawień piekarnika i jednoczesną kontrolę czasu i procesu pieczenia, a nawet informowanie o ewentualnym przypaleniu.

Bespoke AI Pro Cooking obecnie w Polsce dostępny tylko w wersji czarne szkło.

 

Gdy chcemy rozpocząć gotowanie, asystent Samsung Cooking podaje nam instrukcje i automatycznie synchronizuje się z innymi podłączonymi urządzeniami, takimi jak piekarnik Bespoke AI™ , a także rekomenduje optymalne ustawienia gotowania. Ponadto, dzięki kamerom wewnętrznym, użytkownicy mogą z łatwością zdalnie monitorować to, co dzieje się w piekarniku za pomocą aplikacji SmartThings.

 

Niezależnie od tego czy chcemy przygotować idealny stek, upiec ciasto czy po prostu podgrzać warzywa za pomocą funkcji Air Fry – Samsung Cooking pomogą nam wykonać każde zadanie w kuchni.

Najnowsze sprzęty kuchenne Samsung zapewniają jeszcze bardziej przyjemne i spersonalizowane doświadczenie gotowania w kuchni. Urządzenia Samsung z linii Bespoke zostały zaprojektowane tak, aby odpowiadać na potrzeby każdego użytkownika.

 

Zapraszamy do śledzenia aktualności związanych z targami CES 2023 na Samsung Newsroom.

 

*Aplikacja SmartThings kompatybilna z urządzeniami z systemem Android 11 lub nowszym oraz Samsung Galaxy z One UI 3.1 i nowszym lub iOS 12.0 lub nowszym / iPhone 6 lub nowszym / iPad mini2 lub nowszym. Każde urządzenie musi być podłączone do Wi-Fi lub innej sieci bezprzewodowej. W celu współdziałania poprzez SmartThings wszystkie urządzenia powinny być zarejestrowane na jednym koncie Samsung Account. Dostępne technologie, funkcje i cechy mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Obrazy urządzeń i ekranów symulowane w celach poglądowych.

 

Samsung AirDresser – sposób na perfekcyjny wygląd kreacji

WhitePress Prawa