Sprzęt
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Ochrona przed wzrokiem osób z zewnątrz jest podstawową funkcją przesłon, stosowanych w budynkach mieszkalnych i komercyjnych. Niezależnie od Twojego gustu możesz dopasowywać je do designu budynku oraz aranżacji wnętrz. Poznaj adhezyjna folię elektryczną, której minimalizm, niezawodność i nowoczesny wygląd pozwolą Ci pożegnać się z ciężkimi zasłonami.

 Inteligentna folia elektryczna

Zalety zastosowania folii elektrycznej na okno w domu

Panoramiczne przeszklenia, tak modne i efektowne w nowoczesnym, minimalistycznym budownictwie cechują się wyjątkowym wrażeniem wizualnym. Wraz z nimi musisz brać pod uwagę konieczność przesłonięcia otworów, jeśli zależy Ci na osłonięciu się od wzroku sąsiadów oraz doskonałej termoizolacji. Nowoczesne rozwiązanie, opierające się o zmianę właściwości transmisji światła dostępne jest w wersji samoprzylepnej, nieprzylepnej oraz fotochromatycznej. Po zastosowaniu folii elektrycznej na okno zachowujesz nowoczesny i minimalistyczny charakter elewacji budynku, a wewnątrz oszczędzasz przestrzeń, potrzebną firankom, zasłonom i żaluzjom. Jednocześnie zyskujesz niezawodną ochronę przed wzrokiem osób z zewnątrz.

 

Odbijająca promienie folia na okno - gdzie stosować?

Adhezyjna folia elektryczna na okno może zostać umieszczona na szybach domów prywatnych oraz biurowców. Doskonale sprawdza się na ściankach prysznicowych oraz w przestrzeni biur, gdzie łatwo przesłonić przeszkloną salę konferencyjną w momencie prezentacji poufnych treści. Z pomocą smartfona, systemu inteligentnego, sterującego instalacjami w budynku lub jednym przyciskiem sterownika możesz z transparentnej szyby uzyskać efekt doskonale, równomiernie osłoniętej strefy. Folia elektryczna na okna smartfoil.pl może zostać umieszczona na już istniejących systemach okiennych oraz możesz zaplanować jej instalację na etapie projektowania budynku. 

 

Właściwości folii elektrycznej na okno - poznaj jej możliwości

Inteligentna folia elektryczna na okno doskonale izoluje przed wzrokiem osób z zewnątrz, tworząc na szybie okiennej jednolitą, nieprzepuszczającą światła powierzchnię. Jej właściwości termoizolacyjne sprawiają, że latem pomieszczenie zdecydowanie wolniej się nagrzewa, natomiast zimą chroni przed utratą ciepła na zewnątrz. Jeśli do tej pory był to argument przeciw stosowaniu panoramicznych okien w domu, możesz się z nim pożegnać, zachowując nowoczesny charakter przeszkleń. Folia elektryczna jest łatwa w montażu, trwała i neutralna stylistycznie.