Sprzęt
Typografia
 • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
 • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

grzałki
Przy produkcji grzałek stosuje się wysokiej klasy materiały dlatego ich trwałość jest bardzo duża, co ma ogromne znaczenie podczas cieplnej eksploatacji. Sprawdzamy produkty, które są nie tylko niezwykle wydaje, ale także ekonomiczne i pozytywnie wpływają na środowisko.

 

 

 

 

 

 

 

Ogrzewacz wysokiej klasy – grzałki rurkowe elektryczne

Podczas produkcji grzałek rurkowych elektrycznych wykorzystuje się specjalną technologię walcowania, co wpływa na zwiększenie jej żywotności, a jednocześnie do maksimum podnosi jej parametry wydajności.

Grzałki tego typu stosuje się w wielu branżach, między innym w farmakologii, branży spożywczej, przemyśle odlewniczym, obuwniczym, meblowym, chemicznym, a nawet kolejowym czy motoryzacyjnym. Grzałki montowane są między innymi w:

 • Zbiornikach na wodę
 • Piecach piekarniczych
 • Klimatyzatorach
 • Komorach grzewczych
 • Ladach chłodniczych

Jak widać zastosowanie grzałek jest bardzo szerokie i niezwykle ważnym elementem jest ich trwałość i jakość, ponieważ determinują długość działania urządzenia.

 

Ogrzewacze beczek – ekonomiczne i wydajne

Ogrzewacz beczek to niezwykle przydatny produkt w wielu branżach. Jest wydajny w procesie ogrzewania różnych artykułów przemysłowych, między innymi beczek czy wiader.

Świetnie sprawdza się także jako izolacja. Bardzo dobrze podtrzymuje temperaturę w ogrzewanym przedmiocie. To co charakteryzuje ogrzewacz: różne rozmiary, szybkie ogrzewanie, dobre rozprowadzanie temperatury na całej, nawet dużej powierzchni, możliwość regulacji temperatury.

 

Grzałki opaskowe – szerokie zastosowanie

Grzałki opaskowe to produkt, który  charakteryzuje szeroka możliwość zastosowania. Te elementy służą do podgrzewania części cylindrycznych w różnego rodzaju produktach, między innymi: wtryskarkach, wytłaczarkach, bojlerach czy maszynach wykorzystywanych do przetwarzania tworzyw sztucznych, dyszach, cylindrach, podgrzewaczach rur.

Grzałki opasowe są wykonywane z trwałych materiałów, takich jak. blachy nierdzewnej, stali, mosiądzu lub aluminium. Grzałki posiadają także obudowę izolacyjną, dzięki której są bardziej wydajniejsze i generują oszczędność nawet do 25 procent energii.

Dużym atutem produkowanych grzałek jest ich różnorodność:

 • rodzaj grzałki
 • moc
 • wymiary
 • rodzaj podłączenia do sieci

Kolejną zaletą jest ich rozmiar: są niewielkie, dzięki czemu mogą być wykorzystywane do precyzyjnego ocieplania, nawet w niewielkich artykułach. Warto podkreślić, że grzałki charakteryzuje duża właściwość izolacyjna oraz długi czas działania. To produkty o wysokiej jakości.

 

Tablica magnetyczna – praktyczny gadżet o szerokim zastosowaniu

WhitePress Prawa