Sprzęt
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times
Propozycje sprzętów, które ułatwią Ci podbój wirtualnego świata.

Wybór odpowiedniego sprzętu dla miłośnika gier komputerowych to skomplikowane zadanie. Na rynku można znaleźć wiele usprawnień, które ułatwiają korzystanie z ulubionej rozrywki. Na które ostatecznie się zdecydować? Sprawdźmy, jakimi premierami producenci kusili graczy w ciągu ostatnich miesięcy.

 

 

 

 

 

Myszki dla graczy

Jednym z podstawowych narzędzi dla graczy jest właściwa mysz. W tej kategorii najgorętszymi premierami były dwa nowe modele zaproponowane przez firmę HIRO. Polska marka wprowadziła na rynek myszki Pegasus i Hydra. Oba produkty szczyciły się wysoka precyzją i jakością ergonomii. Sensory firmy PixArt miały być gwarantem zadowolenia nawet dla wytrawnych graczy. W modelu Pegasus warto podkreślić specyficzne rozlokowanie klawiszy, które zwiększają komfort użytkowania sprzętu. Hydra za to dzięki symetrycznej budowie sprawdzi się również dla leworęcznych miłośników gier. Obie myszki posiadają przy tym niebanalny design i będą idealnym wyborem dla stawiających na estetykę sprzętu. 

 

Słuchawki gamingowe

Trudno wyobrazić sobie gracza z prawdziwego zdarzenia bez odpowiednich słuchawek. Firma Corsair właśnie wychodzi na przeciw tym, którym marzy się nowy sprzęt tego typu. W polskich sklepach ma pojawić się aż 6 nowych modeli słuchawek producenta. Wiele z nich będzie występowało w różnych wersjach kolorystycznych. Słuchawki Corsair Void Elite to zdecydowanie propozycja dla najbardziej wymagających. Sprzęt w tej odsłonie ma gwarantować dźwięk przestrzenny 7.1 oraz wielokierunkowy mikrofon. W praktyce oznacza to przede wszystkim, że korzystając ze słuchawek będziemy mieli wrażenie, jakbyśmy byli w centrum wydarzeń. Ponadto firma Corsair oferuje również słuchawki bezprzewodowe, których czas pracy między ładowaniami będzie wynosił nawet 16 godzin.

 

Monitory na miarę oczekiwań

Centrum gamingowego świata niezmiennie stanowią monitory. Najbardziej efektowne modele w 2019 roku znajdziemy w ofercie firmy Samsung. Przykładowo 32 - calowy model U32R590 z bezramkowym designem praktycznie wciąga gracza do wirtualnego świata. Sprzęt wyposażony jest w zakrzywioną płaszczyznę matrycy, która gwarantuje niezapomniane wrażenia. Monitor z wysokim kontrastem i w rozdzielczości 4K sprawi, że możemy podziwiać detale graficzne w każdej grze. Produkt marki Samsung ma wbudowany tryb gier, który dodatkowo podkręca ostrość i nasycenie kolorów. Warto podkreślić też szybki czas reakcji matrycy. Ciekawym rozwiązaniem dla estetów będzie możliwość ukrycia kabli w metalowym ramieniu monitora.

Jeśli poszukujesz najlepszych ofert gier PC odwiedź https://gg.deals/


artykuł powstał przy współpracy z partnerem