Sprzęt
Typografia
 • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
 • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Roboty mobilne AGV/AMR. Wprowadzenie dla menedżerów produkcji i logistyki to specjalistyczna publikacja stworzona z myślą o firmach zainteresowanych automatyzacją i cyfryzacją zgodnie z ideą Przemysłu 4.0. Zawarte w darmowym e-booku informacje na temat projektowania, wdrażania oraz serwisowania systemów AGV/AMR zostały przygotowane przez ekspertów z firmy Etisoft Smart Solutions, która od 2017 roku jest aktywnym uczestnikiem tego rynku.

 

Eksperci stworzyli kompleksowy poradnik dotyczący robotów mobilnych AGV/AMR. E-book przedstawia zagadnienia istotne zwłaszcza z punktu widzenia menedżerów decydujących o wdrożeniu zrobotyzowanego systemu intralogistycznego w swoim zakładzie. Publikację można pobrać bezpłatnie ze strony https://etisoft.com.pl/pierwszy-w-polsce-darmowy-e-book-o-robotach-mobilnych/

 

Kompleksowy zbiór informacji o robotach mobilnych AGV/AMR

Autorzy publikacji odpowiadają na najważniejsze pytania dotyczące możliwości i zastosowania robotów mobilnych w automatyzacji procesów intralogistycznych. E-book stanowi sprawdzone źródło informacji dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o:

 • historii robotów mobilnych
 • trendach na rynku AGV/AMR
 • budowie systemu intralogistycznego
 • kosztach wdrożenia rozwiązań AGV/AMR
 • wdrożeniach i serwisowaniu systemów AGV/AMR.

 

– Rynek robotów mobilnych rośnie. Nawet w turbulentnych czasach. Pierwsze fabryki i hale magazynowe zlokalizowane w Polsce mają już swoje wdrożenia, inne dopiero się do nich przygotowują. Wiele firm pyta nas o różne zagadnienia dotyczące systemów opartych o wózki AGV i roboty mobilne typu AMR. W odpowiedzi przygotowaliśmy dokument, w którym dzielimy się własnymi doświadczeniami i inspiracjami związanymi z planowaniem i wdrażaniem systemów pozwalających na automatyzację procesów intralogistycznych – mówi Grzegorz Krupa ze spółki Etisoft Smart Solutions.

 

Odpowiedzi na istotne pytania

Eksperci z Etisoft Smart Solutions skupili się na informacjach, które menedżerów interesują najbardziej – czyli na projekcie, wdrożeniu, serwisowaniu oraz kosztach zrobotyzowanego systemu intralogistycznego. Specjaliści odpowiadają na wiele nurtujących klientów pytań, takich jak:

 • Jakiego robota użyć?
 • Jak przygotować się do wdrożenia?
 • Jak zarządzać takim zautomatyzowanym systemem?
 • Co wpływa na cenę?
 • Czy można rozliczać się w modelu abonamentowym?
 • Jak wygląda wsparcie techniczne i kwestie gwarancyjne?
 • Czy można zobaczyć wdrożenie?

 

Rzeczowe dane ze sprawdzonych źródeł

Eksperci Etisoft Smart Solutions zawartość e-booka oparli na swojej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu. Projektowanie, produkowanie oraz wdrażanie systemów intralogistycznych  pozwoliło specjalistom skutecznie stawiać czoła wyzwaniom pojawiającym się na licznych płaszczyznach.

 

Informacje dotyczące trendów na rynku robotów mobilnych zawarte w e-booku zostały pozyskane z branżowych raportów przygotowywanych przez specjalistów z całego świata. Analiza tych publikacji pokazuje obiecujące prognozy dotyczące wzrostu rynku AGV/AMR. Do 2030 roku jego wartość będzie wynosić około 20 miliardów dolarów. Do 2025 roku ponad 2 miliony nowych robotów zostanie dostarczonych do zakładów przemysłowych. W najbliższych latach można się spodziewać kilkudziesięcioprocentowych wzrostów inwestycji z wykorzystaniem robotów AGV i AMR.

 

Dla kogo jest e-book?

Wykorzystanie robotów mobilnych to jeden z kluczowych elementów strategii cyfryzacji i automatyzacji firm zgodnie z ideą Przemysłu 4.0. Aby przygotować się na nieuniknione zmiany w branży przemysłowej, menedżerowie powinni zgłębiać wiedzę na temat konieczności wdrożenia systemów intralogistycznych oraz korzyści, jakie inwestycja ta przyniesie w dalszej perspektywie. E-book Roboty mobilne AGV/AMR. Wprowadzenie dla menedżerów produkcji i logistyki  przygotowany przez ekspertów z Etisoft Smart Solutions stanowi odpowiedź na tę potrzebę.

 

Kompendium niezbędnej wiedzy jest przeznaczone głównie dla osób odpowiadających za podejmowanie decyzji związanych z rozwojem przedsiębiorstw przemysłowych. Z informacji zawartych w publikacji skorzystają również osoby, które planują wykorzystać wdrożenie autonomicznych robotów mobilnych nie tylko w celu wkroczenia w erę Przemysłu 4.0, ale też odniesienia korzyści w postaci poprawy wydajności, jakości, bezpieczeństwa i powtarzalności procesów intralogistycznych.

 

 Graffiti z Grupy Etisoft z nowym urządzeniem do zadruku

WhitePress Prawa