Sprzęt
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

szorowarki
Mianem szorowarki określa się urządzenie myjąco-czyszczące przeznaczone do czyszczenia i doczyszczania podłóg. Szorowarki znajdują zastosowanie w przestrzeniach komercyjnych i użytkowych. Powszechnie stosuje się je do pielęgnacji posadzek przemysłowych. Na rynku występują jako niezależne urządzenia oraz urządzenia wielofunkcyjne. Niezależne szorowarki to maszyny jednotarczowe wyróżniające się kompaktową budową oraz niewielkim rozmiarem – takie są właśnie szorowarki Ghibli z linii Ergoline. 

 

 

 

 

Urządzenia wielofunkcyjne z funkcją szorowarki to najczęściej duże kombajny jezdne przeznaczone do obsługi obiektów wielkopowierzchniowych. Ich zaletą jest wysoka sprawność oraz duży komfort pracy, przy czym urządzenia te nie docierają do trudnodostępnych miejsc i nie sprawdzają się w wąskich ciągach komunikacyjnych. Dlatego też rodzaj oraz model urządzenia myjąco-czyszczącego należy wybierać adekwatnie do specyfiki czyszczonej powierzchni. Jeśli na co dzień dbamy o czystość relatywnie niewielkich pomieszczeń lub przestrzeni charakteryzujących się licznymi zakamarkami o ograniczonym dostępnie zdecydowanie wygodniej będzie się nam pracowało z szorowarką ręczną, taką jak szorowarka Ghibli z linii Ergoline

 

 

Szorowarka Ghibli z linii Ergoline – jakie są jej największe zalety?

Jednotarczowe szorowarki prowadzone to urządzenia charakteryzujące się – wspomnianą wcześniej – kompaktową budową. Kompaktowa budowa oraz niewielki rozmiar urządzenia myjąco-czyszczącego przekłada się na szerokie spektrum zastosowań szorowarki, która z łatwością dociera do trudnodostępnych miejsc i świetnie sprawdza się w wąskich korytarzach. Większość z oferowanych przez markę Ghibli & Wirbel urządzeń bardzo dobrze radzi sobie również z szorowaniem schodów. Jednak niewielki rozmiar to nie tylko większy komfort pracy w określonych przestrzeniach, ale również większa mobilność urządzenia, które z łatwością przetransportujemy do dowolnego miejsca. To właśnie mobilność rozwiązań z linii Ghibli Ergoline sprawia, że są to szorowarki chętnie wybierane nie tylko przez organizacje samodzielnie dbające o czystość i higienę obiektu, ale przede wszystkim profesjonalne firmy sprzątające, które ze względu na specyfikę świadczonych usług potrzebują sprzętu skutecznego, niezawodnego i mobilnego. Dodatkowym atutem niewielkiego rozmiaru jest niewielki kłopot z przechowywaniem urządzenia, które nie wymaga zbyt wiele miejsca i może być bezpiecznie przechowywane w większości pomieszczeń gospodarczych w biurach, obiektach przemysłowych i komercyjnych.

Skoro już omówiliśmy podstawowe zalety szorowarek oferowanych w ramach linii Ghibli Ergoline pora na bliższe zapoznanie się z faktycznymi możliwościami oferowanych rozwiązań oraz ich praktycznym zastosowaniem.

 

Funkcjonalność szorowarek jednotarczowych, czyli wszechstronność i uniwersalność

Szorowarki Ghibli Ergoline charakteryzują się nowoczesnym designem, dzięki czemu świetnie się prezentują i… Zdaniem wielu użytkowników sprawiają wrażenie niepozornych. Czego w takim razie możemy się spodziewać po niepozornych szorowarkach ręcznych? Przede wszystkim wszechstronnego zastosowania. Szorowarki Ghibli idą w parze z wymiennymi tarczami, dzięki czemu jedno urządzenie może:

-       gruntownie myć, czyścić i szorować,

-       doczyszczać,

-       cyklinować,

-       prać.

 

To wszystko sprawia, że szorowarka doskonale sprawdza się w obsłudze szerokiego spektrum systemów podłogowych – od podłóg twardych, przez posadzki przemysłowe, aż po podłogi elastyczne, a nawet dywanowe. Wymieniane tarcze to także wysoka jakość sprzątania w trakcie całej żywotności urządzenia. Wystarczy, że regularnie będziemy wymieniać zużyte tarcze na nowe, a efekt sprzątania nigdy nas nie rozczaruje.

Duża zwrotność urządzenia, bardzo dobry silnik oraz wysoka jakość dołączonych padów (tarcz) sprawia, że praca z szorowarką Ghibli jest niezwykle prosta, a uzyskiwane efekty bardzo dobre. Szorowarki skutecznie usuwają zanieczyszczenia powierzchniowe, a w przypadku chropowatych powierzchni także brud i kurz wnikający w strukturę podłogi. Z ich pomocą bez większego wysiłku usuniemy z posadzki zaschnięte zabrudzenia, lepkie plamy i wiele innych. Po zakończeniu pracy szorowarką brud i resztki detergentu należy usunąć z powierzchni za pomocą odkurzacza przemysłowego, który może pracować na mokro. Do takich prac nadają się odkurzacze WD22, WD36, WD50, WD80.2 oraz AS400 i AS600 marki Ghibli & Wirbel.

WhitePress Prawa