Sprzęt
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Każdy z nas chciałby uwiecznić wyjątkowe chwile w niezapomniany sposób. Zdjęcia mają w sobie urok, jednak nie są w stanie oddać emocji i dokładnie opowiedzieć historii jaka miała miejsce w danej chwili. Więcej emocji jest w stanie przekazać film. Dotychczas mogliśmy jednak zobaczyć tylko obraz z jednej strony obiektywu. Kamery Insta360 to zmieniły. Dzięki nowoczesnej technologii możliwe jest udokumentowanie obrazu ze wszystkich stron kamery i tworzenie wyjątkowych filmów, które przyciągną uwagę oglądających.

 

Kamera Insta360 ONE X

Kamera Insta360 ONE X zastąpiła model Insta 360 ONE. W nowej wersji udoskonalone zostało oprogramowanie jak i konstrukcja. Kamera pozwala na rejestrację filmów w rozdzielczości 5,7K z częstotliwością 30kl./s oraz 50kl./s przy rozdzielczości 4K i aż 100kl./s przy rozdzielczości 3K. Dodatkowo kamera pozwala również na wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 18 Mpix, w formatach JPG, DNG i bezstratnym RAW. Kamera pozwala ręcznie zmienić parametry ekspozycji, ISO, czasu naświetlania czy balansu bieli co pozwala użytkownikowi na pełną kontrolę nad rejestrowanym obrazem.

Wbudowany GPS umożliwia wykonanie efektownego filmu na którym zawarte będą parametry pokonywanej trasy. Zobaczyć można jej ślad na mapie, ale również prędkość, wysokość nad poziomem morza czy nachylenie. Urządzenie posiada baterię o pojemności 1200 mAh. Pozwoli ona na nagranie godzinnego wideo w najwyższej jakości z wykorzystaniem obydwu obiektywów. Przy rejestracji obrazu jednym obiektywem, lub w niższej jakości czas ten ulegnie wydłużeniu. Dodatkowa wymienna bateria umieszczona w zestawie, pozwoli podwoić czas użytkowania bez ładowania urządzenia.

 

Stabilizacja obrazu Flow State

6-osiowa technologia stabilizacji obrazu Flow State zapewnia wyjątkową płynność obrazu. Cały system pozwala na rejestrację stabilnego obrazu bez użycia dodatkowego gimbala.

 

Czy warto kupić kamerę Insta360 One X?

Jak widać kamery Insta360 wykorzystują najnowocześniejsze dostępne technologie, których nie spotkamy w innych kamerach sportowych. Pozwala to na wykonanie filmów w najwyższej jakości, które na długo zapadną w pamięć osobom oglądającym.


Artykuł powstał we współpracy z https://insta360.com.pl/pl/10-kamery