Aktualności
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

W ostatnim dniu lipca do grona klientów Simple SA dołączyła Sopocka Szkoła Wyższa, która wybrała rozwiązanie SIMPLE.EDU. Kontrakt o wartości 1 389 900 zł brutto obejmuje dostawę i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego w obszarach: Finanse i Księgowość, Majątek Trwały, Kadry i Płace oraz część dziekanatowa. Prace wdrożeniowe potrwają do 21 grudnia 2020 r.

 

 - W gronie naszych klientów witamy Sopocką Szkołę Wyższą. To kolejna szkoła wyższa, która nam zaufała. Wdrażając oprogramowanie SIMPLE.EDU usprawni ona swoją pracę poprzez lepsze zarządzanie finansami i łatwiejszą komunikację ze studentami. Ten kontrakt to także potwierdzenie, że system Simple skrojony jest na miarę potrzeb każdej uczelni – zarówno dużej jak i tej z mniejszą ilością studentów - podsumowuje Marcin Biniek, Key Account Manager Simple SA.

- Zdecydowaliśmy się na rozwiązanie SIMPLE.EDU, ponieważ w największym stopniu spełnia ono wymagania i oczekiwania uczelni niepublicznej określone w zapytaniu przetargowym. Nie bez znaczenia była również wiedza i długoletnie doświadczenie firmy SIMPLE SA  w zakresie tworzenia oprogramowania dla uczelni. Dla nas szczególnie istotny jest moduł Finanse i księgowość oraz pełna integracja z systemem do obsługi toku studiów, ponieważ zarządzanie finansami to bardzo ważny obszar w funkcjonowaniu uczelni niepublicznej. Chcę podkreślić, że na etapie rozmów i prezentacji systemu, konsultanci Simple SA wykazali się pełnym profesjonalizmem i dużą znajomością prezentowanych zagadnień. Potrafili odpowiedzieć na każde pytanie. W prezentacjach, oprócz kadry kierowniczej, uczestniczyli również nasi pracownicy, którzy wyrazili swoje oczekiwania i aprobatę co do funkcjonalności systemu. To pozwoliło nam utwierdzić się w przekonaniu, że wybór rozwiązania Simple SA - to najlepszy wybór. Oczekujemy, że dotychczasowa dobra współpraca będzie cały czas na wysokim poziomie. Liczymy, że po zakończeniu prac wdrożeniowych, będziemy współpracować z firmą Simple SA nad kolejnymi projektami – mówi prof. dr hab. Teresa Martyniuk, Rektor Sopockiej Wyższej Szkoły.

Projekt finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju w ramach programu Wiedza Edukacja Rozwój.

- Kompleksowa informatyzacja uczelni to podniesienie prestiżu i jakości świadczonych usług, a co za tym idzie - większe zainteresowanie uczelnią wśród kandydatów na studia. Dzisiejsze uczelnie wyższe bazują już nie tylko na swojej renomie i wieloletniej historii nauczania, ale także na nowoczesnych metodach zarządzania i wdrożonej technologii. To przyciąga nowych studentów. Dzięki wdrożeniu systemu SIMPLE.EDU Sopocka Szkoła Wyższa stanie się bardziej konkurencyjna na rynku uczelni w Polsce oraz atrakcyjniejsza dla obecnych jak i nowych studentów. Dziękuję za zaangażowanie całemu Zespołowi. Teraz czeka nas proces wdrożenia. Dołożymy wszelkich starań, aby przebiegł pomyślnie, zgodnie z przyjętym harmonogramem – mówi Monika Firlej, Dyrektor Handlowy Simple SA.

 

 

O Sopockiej Szkole Wyższej

Sopocka Szkoła Wyższa (SSW, do 2007 Wyższa Szkoła Finansów i Rachunkowości) to niepubliczna, ekonomiczno-architektoniczna szkoła wyższa aktywna od 2000 r. w Sopocie. Obejmuje 4 wydziały, w których zajęcia są realizowane w systemie stacjonarnym i niestacjonarnym. Uczelnia prowadzi studia I stopnia, II stopnia, podyplomowe oraz kursy i szkolenia. Zajęcia są prowadzone przez około 130 pracowników (w tym 30 profesorów, 40 doktorów, 60 magistrów).

WhitePress Prawa