Aktualności
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Usługi oferowane przez wrocławski Serwis Zebra dostępne są każdego zainteresowanego klienta. Jednocześnie wciąż wielu z nich - zamiast skorzystać z opcji wyceny kosztów naprawy - od razu myśli o zakupie nowej drukarki etykiet.

Jest to nieopłacalne i nieekologiczne podejście, szczególnie że doświadczony serwis może wykonać wiele napraw w bardzo przystępnych cenach. Zanim więc zdecydujesz się kupić nową drukarkę etykiet, sprawdź czy naprawa starego urządzenia nie będzie dla ciebie korzystna.

 

Doświadczony serwis drukarek

Jednym z powodów, dla których klienci nie chcą korzystać z serwisu jest długi czas oczekiwania na naprawę. Wystarczy jednak, że zdecydujesz się na współpracę z rzetelną firmą, a tego typu problemy nie będą miały miejsca. Przykładem takiego wykonawcy może być serwis Zebra, który prowadzi firma z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży automatycznej identyfikacji. Zatrudnieni tu specjaliści potrafią w krótkim czasie zdiagnozować każdą usterkę, a dzięki statusowi partnera biznesowego amerykańskiej firmy produkującej drukarki zyskujesz gwarancję najlepszych cen. Dotyczy to poszczególnych części oraz wszystkich usług serwisowych.

Oferta serwisu skierowana jest zarówno do małych firm, w których wykorzystywane są biurkowe drukarki etykiet, jak i dużych zakładów przemysłowych, w których stosowane są mechanizmy drukujące Zebra. Jeżeli natomiast chcesz zabezpieczyć się przed nieplanowanymi przestojami, możesz powierzyć firmie stałą opiekę serwisową nad wszystkimi urządzeniami drukującymi, terminalami oraz skanerami kodów. Dzięki regularnym przeglądom można uniknąć wielu kosztownych napraw.

 

Naprawa drukarki etykiet Zebra

Proces naprawy niesprawnej drukarki etykiet zawsze poprzedza dokładna diagnoza. Dzięki temu możesz podjąć decyzję o akceptacji kosztów naprawy lub zrezygnować z dalszych prac. W celu przekazania drukarek do etykiet serwisantowi możesz skorzystać z usługi zamówienia kuriera lub dostarczyć sprzęt osobiście. Nic też nie stoi na przeszkodzie, abyś zamówił technika do swojej firmy, a wówczas na miejscu sprawdzi on posiadane przez ciebie drukarki etykiet i rfid.

Jeżeli natomiast uznasz, że nie ma sensu naprawiać starej drukarki, koniecznie odwiedź sklep z drukarkami Zebra i materiałami eksploatacyjnymi, który dostępny jest na stronie https://serwis-zebra.pl/sklep/. Znajdziesz tu wszystkie popularne modele drukarek, taśmy i etykiety w bardzo przystępnych cenach. Pracownicy sklepu ze sprzętem marki Zebra z pewnością pomogą ci w wybraniu idealnego modelu.

WhitePress Prawa