SECO/WARWICK

Aktualności
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

SECO/VACUUM Technologies (SVT), spółka z Grupy SECO/WARWICK, rozpoczyna rok 2020 od sprzedaży 4 pieców próżniowych Vector® w pierwszych dwóch miesiącach roku.

Vector® to najbardziej wszechstronny piec próżniowy SECO/WARWICK. Jednokomorowy model HPGQ ma wiele możliwości aplikacyjnych, charakteryzuje się wysoką elastycznością i wysoce elastycznym i obejmuje szeroki zakres procesów termicznych, w tym hartowanie, odpuszczanie, wyżarzanie, obróbkę cieplną roztworu, lutowanie twarde i spiekanie. Charakteryzuje się wysoką prędkością poszczególnych cykli, niskim zużyciem energii, niską emisją gazów procesowych i jest dostępny z zakrzywionymi elementami grafitowymi lub całą metalową strefą gorącą.

 

Przemysł potrzebuje technologii Vector

Z roku na rok klienci z różnych segmentów przemysłu oczekują większej niezawodności, wydajności i lepszych parametrów obróbki cieplnej, a linia pieców próżniowych Vector® Grupy SECO/WARWICK spełnia te oczekiwania. Z rozszerzonych możliwości tej technologii korzystają szczególnie producenci narzędzi oraz podzespołów lotniczych.

Dwa piece Vector HPGQ o różnych rozmiarach zostały zakupione przez producenta narzędzi i matryc Midwest, jeden piec odpuszczający przez producenta narzędzi tnących – to jego trzeci piec SVT Vector® w zakupiony w ciągu trzech ostatnich lat. Ostatni piec trafi do producenta komponentów lotniczych.

 

Vector® zapewnia mierzalną wartość

Vector® to sztandarowa technologia pieców próżniowych Grupy SECO/WARWIFCK oferowana przez amerykańską spółkę zależną SECO/VACUUM Technologies. Vector® to solidny i wszechstronny jednokomorowy piec wysokociśnieniowy chłodzony gazem, z bardzo dużymi możliwościami dostosowania do całej gamy procesów obróbki cieplnej wykorzystywanych zarówno przy produkcji podwozia samolotów jak i implantów stomatologicznych, a także utwardzanych narzędzi skrawających i który można dostosować do szerokiej gamy zastosowań obróbki cieplnej, od obróbki podwozia samolotu i implantów medycznych po utwardzanie narzędzi skrawających i hartowanie stali do produkcji narzędzi.

 

 

Piotr Zawistowski, prezes SECO/VACUUM, powiedział: „Nasz Vector® oferuje klientom prawdziwą wartość, którą mogą wykorzystać do poprawy wydajności wewnętrznych działów obróbki cieplnej lub dostawców zewnętrznych usług obróbki cieplnej. Cztery piece Vector® sprzedane w ciągu zaledwie dwóch miesięcy są potwierdzeniem, że mamy zarówno produkt, jak i zespół wsparcia, które są atrakcyjne dla naszych klientów.”

Oprócz Vector’a, Grupa SECO/WARWICK oferuje także inne technologie termiczne, od konfiguracji jednokomorowych po systemy wielokomorowe z chłodzeniem gazowym lub olejowym, po jednoczęściowe, wbudowane systemy obróbki cieplnej i hartowania. Różnorodne wyspecjalizowane technologie próżniowej obróbki cieplnej mogą stworzyć producentom OEM i komercyjnym hartowniom zajmującym się obróbką cieplną możliwości poprawy wydajności, jakości i parametrów obróbki, a nasz zespół konsultantów jest do dyspozycji nieodpłatnie, aby pomóc każdemu klientowi w wyborze najlepszego rozwiązania dla jego firmy.