Aktualności
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Warszawa, 25 czerwca 2020 r. – Resideo Technologies Inc. (NYSE: REZI), wiodący globalny dostawca domowego komfortu i rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa, ogłasza wprowadzenie nowej nazwy Braukmann dla produktów wodnych.


Zmiany odzwierciedlają dalszą drogę firmy w zakresie budowania marki Resideo. Europejscy klienci zaczną dostrzegać nazwę Braukmann na opakowaniach produktów wodnych już od czerwca.


Produkty do wody pitnej, takie jak zawory redukcyjne (PRVs) i filtry do wody, będą pierwszymi produktami, które zostaną wprowadzone pod nazwą rodziny produktów Braukmann. Nazwa Braukmann zacznie pojawiać się również na niektórych produktach grzewczych, takich jak zawory równoważące.


Resideo przejęło firmę Braukmann w 1980 roku od swojego założyciela, a dzięki ponad 75- letniemu doświadczeniu na europejskim rynku wody w budynkach mieszkalnych stało się znane z niezawodności. Nasze produkty wodne można znaleźć w ponad 18 milionach gospodarstw domowych a zaufało im ponad 100 000 instalatorów.


Ponadto, Resideo jako synonim innowacyjności wprowadza obecnie do sprzedaży produkty wodne, w których wyeliminowano ołów. Przy zachowaniu tej samej niezawodności i wydajności najnowsze produkty dodatkowo są korzystne dla środowiska.
Mario Moura, Dyrektor Zarządzający ds. Produktów i Rozwiązań, EMEA, wyjaśnia: „Ten ruch to kolejny krok w naszej ekscytującej podróży Resideo. Wprowadzenie nazwy Braukmann do naszej znanej rodziny produktów do wody pitnej potwierdza inną i ważną część naszego dziedzictwa, z której jesteśmy dumni oraz daje nam możliwość porozmawiania o tym z naszymi klientami.”

WhitePress Prawa