Aktualności
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Red Hat Ansible jest rozwiązaniem, które umożliwia skalowanie automatyzacji i kompleksowe wdrażanie nowych systemów. Tym samym korzystnie wpływa na produktywność pracy w firmie.
Red Hat Ansible znajdzie zastosowanie w miejscach, w których powstaje dużo aplikacji. Red Hat Ansible jest oprogramowaniem ułatwiającym organizację pracy. Składa się na to kilka czynników. Przede wszystkim jest łatwy w obsłudze. Dzieje się tak za sprawą prostego, unowocześnionego wyglądu. Ponadto jest oprogramowaniem intuicyjnym. Oznacza to, że aby w pełni wykorzystać możliwości Red Hat Ansible, nie trzeba posiadać umiejętności programowania.

 

 

Red Hat Ansible to więcej niż interfejs

Red Hat Ansible jest czymś więcej niż interfejsem internetowym. Za sprawą nowoczesnych rozwiązań, implementacji stosu technologicznego, a także automatyzacji procesów administracyjnych Red Hat Ansible jest najlepszym produktem w środowisku IT.

Wizualny panel kontrolny umożliwia centralizację i kontrolę infrastruktury Ansible. Panel ten oparty jest na polach kontroli dostępu, harmonogramowania zadań i graficznego zarządzania zapasami. Uporządkowany i odnowiony układ znacząco usprawnia nawigację po oprogramowaniu.

Dzięki unowocześnionym elementom nawigacyjnym możliwe jest szybsze przyswojenie dużej ilości informacji na pierwszy rzut oka.

Red Hat Ansible cechują również zmodernizowane kontrole dostępu z bardziej szczegółowymi uprawnieniami. Ulepszone zostało także planowanie, dzięki czemu możliwe jest łatwe planowanie wielu konfiguracji pracy.

Red Hat Ansible jest stworzony z myślą o użytkowniku. Poruszanie się po oprogramowaniu jest łatwe dzięki zrozumiałemu językowi. Setki modułów pozwalają nauczyć się efektywnego korzystania z Red Hat Ansible.

 

favicon 2  Najpopularniejsza platforma do automatyzacji IT

Red Hat Ansible jest najpopularniejszym narzędziem automatyzacji pracy wśród produktów OpenSource. Nowe moduły są dodawane do niego nieustannie, co owocuje kolejną zaletą tego rozwiązania — jego nowoczesnością.

Red Hat Ansible cieszy się także największą popularnością wśród narzędzi automatyzacji w GitHub, co potwierdzają statystyki — ponad ćwierć miliona pobrań miesięcznie.

Liczne zalety Red Hat Ansible sprawiają, że obszar zastosowań tego oprogramowania jest bardzo szeroki. Może być on użyty do wielu celów — wdrażanie nowych aplikacji, zarządzanie konfiguracją stosowanych w przedsiębiorstwie rozwiązań, kontrolowanie przepływu pracy. Dzięki niestandardowemu wsparciu Ansible, można tworzyć różne środowiska dla  różnych zespołów i zadań.

Platforma Red Hat Ansible jest dużą pomocą przy instalowaniu aplikacji i automatyzacji działań w chmurze. Oprogramowanie pozwala wyeliminować powtarzające się czynności z harmonogramu pracowników. Wpływa to na oszczędność czasu i tym samym pozwala poświęcić większą uwagę innowacyjnym zadaniom. Automatyzacja owocuje przyspieszeniem pracy i zadowoleniem pracowników, co przekłada się na organizację i produktywność pracy w przedsiębiorstwie.

Red Hat Ansible sprawia, że do zarządzania działaniami firmy nie są potrzebni pośrednicy. Rozwiązania OpenSSH i WinRM umożliwiają bezpośredni kontakt z pracownikami i gwarantują bezpieczeństwo.

Red Hat Ansible umożliwia użytkownikom kontrolę, zabezpieczenie i zarządzanie automatyzacją.  Biorąc pod uwagę różne potrzeby firm, przewidziane zostały dwa warianty licencyjne. Przy zakupie platformy do wyboru są dwie możliwości: licencja na 1 i 3 lata.

 

Red Hat Ansible — Ułatwienie przez duże U

Red Hat Ansible jest potężnym językiem automatyzacji, który zmniejsza złożoność istniejących środowisk i procesów. W związku z tym, oprogramowanie jest dużym ułatwieniem w firmie. Dodatkowo wyróżnia go fakt, że jest bezagentowy- nie ma oprogramowania do instalacji. Umożliwia to szybszy początek pracy nad automatyzacją. Ułatwia rozpoczęcie pracy, eksploatację i aktualizowanie oprogramowania. Ponadto korzystnie wpływa na współpracę zespołów, bez względu na to czy zespół skupia się na sieci, rozwoju, infrastrukturze, aplikacjach czy bezpieczeństwie.

Oprogramowanie Red Hat Ansible jest odpowiedzią na potrzeby nowoczesnych i dynamicznych środowisk, które potrzebują odpowiednich narzędzi do zarządzania pracą w firmie.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Thomas It i zaznajomienia się z wersjami platformy Red Hat Ansible. W naszym sklepie jest możliwość nabycia oprogramowania z licencją na 1 lub 3 lata. W razie wątpliwości w kwestii wyboru odpowiedniej licencji dla Państwa firmy nasi doradcy służą pomocą. Zapraszamy do współpracy!

 

 

WhitePress Prawa