Aktualności
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Program
"Tonę w długach!" - to desperackie sformułowanie stanowi ponurą rzeczywistość tysięcy Polaków, którzy czują przytłaczający ciężar pożyczek, odsetek, a co za tym idzie telefonów od wierzycieli. Wizja upadłości konsumenckiej lub zajęcia komorniczego może wywołać depresję i całkowitą niezdolność do konstruktywnego myślenia. Dlatego, aby wyjść z tej trudnej sytuacji, warto jest skorzystać z zewnętrznej pomocy oferowanej przez specjalistów. Jak wygląda proces oddłużania w przypadku jednego z pierwszych w Polsce programu dla  dłużników?

 

Czym jest program Ulga od Długu?

Ulga od Długu jest specjalistycznym programem oddłużeniowym, który przybiera inną formę niż standardowe propozycje dla dłużników. Celem programu pomocowego Ulga od Długu staje się rozwiązanie problemu u jego źródła, a nie przykrycie trudności i kupienie czasu poprzez zaciąganie kolejnych kredytów. Fundamentem oddłużania jest tu otoczenie klienta opieką kancelarii prawnej i reprezentowanie go w kontaktach z wierzycielami. Uczestnictwo w programie wiąże się z udzieleniem pełnomocnictwa kancelarii prawnej. Od tej chwili kancelaria prawna przejmuje na siebie ciężar kontaktu z wierzycielami i to właśnie  do kancelarii powinni się zwracać wierzyciele w sprawach danego długu. Osoba zadłużona zyskuje przedstawiciela prawnego i nie jest pozostawiona sama z problemem nadmiernego zadłużenia. Specjaliści ds. oddłużania przygotowują dla dłużnika spersonalizowany plan oddłużeniowy, uwzględniający jego sytuację osobistą. Po przejściu początkowych formalności, eksperci programu Ulga od Długu rozpoczynają negocjacje warunków umów z wierzycielami, celem stworzenia korzystniejszego środowiska do spłaty zobowiązań przez dłużnika. Mniejsze obciążenie wpłatami w wymiarze miesięcznym przywraca dłużnikowi finansową płynność i daje motywację do działania. Efektem prowadzonych negocjacji może być umorzenie znacznej części zadłużenia lub rozłożenie go na większą ilość rat. Program Ulga od Długu obfituje w historie, kiedy na skutek negocjacji wierzyciele umorzyli nawet do 50% zadłużenia. Wierzyciele chętnie przystają na polubowne rozwiązania, jeśli tylko zyskają pewność co do motywacji dłużnika i jego chęci do dalszej spłaty zadłużenia. Proces sądowy wiąże się bowiem z nakładami finansowymi i czasowymi, nie zawsze przynosząc spodziewane rezultaty.

Program Ulga od Długu zdejmuje z barków osoby zadłużonej wyczerpujące rozmowy z pracownikami działu windykacyjnego, oferując zarazem jasny plan wyjścia na finansową prostą. Negocjacje prowadzone przez specjalistów ds. oddłużania i prawników, są znacznie bardziej skuteczne, niż działania prowadzone przez osoby, które nie mają doświadczenia negocjacyjnego. Kancelaria prawna dostarcza profesjonalnej pomocy dłużnikom przez cały okres regulowania zobowiązań.

 

Opinie o programie Ulga od Długu

Skuteczność działań, jakie prowadzi Kancelaria Certo w ramach programu Ulga od Długu, została zauważona przez największe serwisy finansowe w Polsce. Z opiniami i recenzjami ekspertów można się zapoznać w takich serwisach jak Polska Times, Business Insider, Onet czy Rzeczpospolita. Najlepszym świadectwem i rekomendacją stają się jednak opinie samych beneficjentów programu, czyli osób zadłużonych. Program Ulga od Długu pomógł uratować sytuację finansową wielu Polaków, wprowadzając ich na drogę finansowej wolności i wspierając na każdym kroku. Warto odwiedzić stronę ulgaoddlugu.pl i zapoznać się z zasadami i warunkami uczestnictwa, otwierając przed sobą szansę na całkowite wyjście z długów i uniknięcie upadłości konsumenckiej.

 

Gdzie zorganizować szkolenie?

Wymarzony urlop w Zakopanem - wybierz hotel ze SPA!