Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

zel
Niezależnie od tego, czy lubisz geometryczne wzory, ornamenty lub motywy florystyczne, za pomocą żelu do zdobień z łatwością wykonasz dokładnie taką stylizację, o jakiej marzysz. Diabeł jednak tkwi w użyciu odpowiedniego produktu, który podoła swojemu zadaniu. Oto 3 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę podczas szukania żelu do zdobień.

 

 

 

 

 

 

Jakość żelu do zdobień

Jakość produktu to najważniejsza rzecz, na jaką powinnaś zwrócić uwagę. Żel do zdobień paznokci powinien być przede wszystkim odpowiednio gęsty, by nie rozlewał się na płytce i nie powodował przez to wielu poprawek. Zwróć uwagę także na wydajność, trwałość oraz dobre napigmentowanie produktu.

 

Efekt jaki chcesz osiągnąć za pomocą żelu 

Przy wyborze żelu do zdobień paznokci, zawsze zwracaj uwagę na efekt, jaki dzięki niemu możesz uzyskać. Nie każdy produkt będzie nadawał się zarówno do geometrycznych kresek, ornamentów, frenchu, jak i ombre. Pamiętaj, by kupiony żel stosować zgodnie z przeznaczeniem oraz aplikować tak, jak zaleca producent. 

Jeśli lubisz geometrię czy ornamenty - szukaj łatwego w aplikacji Spider Gelu. Dzięki cienkim niteczkom produktu, prowadzonym za pomocą pędzelka (lub sondy), stworzysz na paznokciu różnego rodzaju regularne lub nieregularne kompozycje.

Jeśli wolisz ombre, frenche czy babyboomer - szukaj Sugar Gelu. Ten produkt nada się idealnie do tego typu stylizacji. 

 

Stopień zaawansowania

Żel nie jest równy żelowi - niektóre produkty wymagają większej wprawy w aplikacji niż pozostałe. Jeśli zaczynasz swoją przygodę ze zrobieniem paznokci - idealny na początek będzie Spider Gel. To wyjątkowo elastyczny produkt, który uchwycony pędzelkiem (lub sondą), ciągnie się, tworząc niteczki. Można je delikatnie przenosić na płytkę paznokcia, rysując na paznokciu dowolne linie, które mogą przekształcić się we wzory ornamentowe lub dowolne geometryczne kształty. W tym przypadku nie musisz mieć wyrobionej ręki czy zdolności do malowania precyzyjnych wzorów. 

 

Podsumowanie - żel do zdobień to ogrom możliwości!

Dobrej jakości żel do zdobień zapewni ci doskonałą zabawę podczas tworzenia własnych, unikatowych stylizacji na paznokciach. Możliwości są nieograniczone, a więc nie ma co zwlekać - weź sobie do serca powyższe rady i ruszaj na zakupy! 

 

Ogranicznik mocy — jak działa? Jaki wybrać?

Dlaczego opłaca się zamówić etykiety na rolce?

WhitePress Prawa