Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Przedsiębiorcy, którzy chcą wprowadzić na rynek swój nowy produkt, mogą skorzystać z charakterystycznego sposobu znakowania – z etykiet samoprzylepnych. To wygodne w zastosowaniu materiały reklamowe, które zgodnie z wymogami mogą zostać zaprojektowane na wiele różnych sposobów, i tym samym pomóc wyróżnić markę na tle konkurencji. Jednak opakowania to niejedyny sposób ich wykorzystania w praktyce! Zobacz, jakie jeszcze opcje proponuje ich producent, i jak dzięki nim można ułatwić sobie pracę!

 samoprzylepnych etykiet przemysłowych

Etykiety termiczne do ręcznego przyklejania – idealne przy niskich nakładach

Niewielki nakład wyrobu, który wymaga codziennego zmieniania danych znajdujących się na opakowaniu, takich jak kod kreskowy, data produkcji, data przydatności – to główny powód, dla którego chętnie wykorzystuje się etykiety samoprzylepne termiczne. Ich producent może zaoferować ciekawe kroje i wzory, dostosowane do konkretnych wyrobów, aby ułatwić ich identyfikację. Drukarki, które je obsługują, dają możliwość ręcznej zmiany danych.

 

Etykiety samoprzylepne w branżach usługowych

Logistyka, transport, a może dostarczanie paczek? Tego rodzaju branże wymagają bardzo ścisłego, jednolitego systemu znakowania pudeł. W związku z tym warto zadbać o to, aby producent etykiet samoprzylepnych przygotował znaczniki idealnie pasujące do konkretnych wyrobów – na przykład do oznaczania przesyłek ze szklaną, delikatną zawartością, czy tych, które pomogą zidentyfikować w magazynie konkretne produkty, liczbę ich sztuk w kartonie czy datę trwałości.

 

Jak można wykorzystać etykiety samoprzylepne w biurach?

Co ciekawe, tego rodzaju identyfikację wykorzystuje się nie tylko w przemyśle, ale również w biurach, archiwach czy kancelariach. Mogą one być bardzo praktycznym systemem znakowania różnego rodzaju akt, ważnych przesyłek, segregatorów, bez konieczności tworzenia ręcznych zapisków. Etykiety samoprzylepne termiczne wykonywane przy pomocy niewielkiej drukarki, zdecydowanie ułatwiają pracę i sprawiają, że wszystkie dokumenty wyglądają bardzo podobnie i łatwo odnaleźć je wśród wielu innych.

 

Dlaczego warto postawić na etykiety samoprzylepne?

To rodzaj materiału reklamowego, który producent może dopasować idealnie do Twoich potrzeb – czyli rodzaju produktów, ich wielkości, a nawet sposobu przechowywania w transporcie, sprzedaży czy po zakupie (np. w chłodni). Etykiety samoprzylepne to duże ułatwienie zarówno w masowej produkcji, jak i przy niewielkich nakładach. Zleć drukarni AZ-Color ich projekt i określ, jak chcesz je wykorzystać – a specjaliści zrobią resztę!