Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

wykrojnik do kartonu
Wykrojnik pudełka był dawniej wykonywany zupełnie ręcznie, w pracowniach, przy pomocy piły, wyrzynarki i innych przyrządów introligatorskich. Cały proces był zależny od precyzji specjalisty, nie od maszyn sztancujących, jak dzisiaj. Dzięki temu powstawały wykrojniki, które w krótkim czasie odniosły zaskakujący sukces. Największą trudnością było jednak ręczne wykreślenie elementów, dlatego pierwotne wykrojniki do pudełek umożliwiały wycięcie bardzo prostych kształtów. Dzisiaj dzięki zaawansowanym urządzeniom nawet fantazyjne kształty nie pozostają poza zasięgiem inwestorów.

 

 

 

Wykrojniki do opakowań kartonowych

Wykrojniki do kartonu dzięki swojemu precyzyjnemu wykonaniu pozwalają na dokładne i szybkie wycinanie zaprojektowanych kształtów i rozmiarów. Większość opakowań, które widujemy np. w sklepach są wykonane właśnie za pomocą takich wykrojników do kartonów. Pudełka wykonywane w ten sposób mogą przybierać bardzo nietypowe kształty, które oczekuje nasz Klient. Wykrojniki pudełka są najczęściej wykonywane w oparciu o podane wymiary lub sposoby składania według katalogu FEFCO.

 

Wykrojniki do kartonu grubego i cienkiego

Wykrojnik do kartonu jest niczym innym jak rodzajem matrycy, która służy do wykrawania kształtów z wszelkiego rodzaju kartonów. Może się on różnić sposobem składania, zamykania czy perforacją. Wysokiej jakości wykrojniki do kartonu są przygotowywane przez wykwalifikowanych specjalistów, dlatego znajdują zastosowanie do wycinania zarówno fragmentarycznego, jak i całych opakowań z kartonu. Dzięki temu wykrojniki do pudełek mogą być szeroko wykorzystywane w przemyśle spożywczym, elektronicznym oraz w wielu dziedzinach, które zajmują się wytwarzaniem produktów. Może wydawać się, że sztancowanie opakowań nie jest trudnym zadaniem, jednak tylko wykrojniki – producent jest gwarancją tego, że wszystko zostanie wykonane z najwyższą precyzją i dokładnością, dopasowane do twoich indywidulanych oczekiwań.

 

Prowadzisz firmę? Sprawdź, jak pozyskać środki na jej rozwój!

Rewolucje e-commerce - czyli zmiany sprzedażowe, bez których dzisiejszy rynek już nie funkcjonuje

WhitePress Prawa