Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

wybor materacy w szczecinie jaki model w rozmiarze 90x200 bedzie najlepszy
Materac o wymiarach 90x200 to raczej opcja do łóżka jednoosobowego. Z tego względu model może być dobrany na podstawie indywidualnych potrzeb jednego użytkownika. Do wyboru są materace piankowe, sprężynowe oraz hybrydowe. Wszystkie te produkty mają nieco inne cechy. Jaki model w tym rozmiarze będzie najlepszy?

 

 

Materac 90x200 — wkład piankowy

Obecnie bardzo popularne stały się materace z wypełnieniem piankowym. Dzielą się one jeszcze na trzy inne kategorie: termoelastyczne, wysokoelastyczne oraz lateksowe. Materace wykonane z pianki termoelastycznej reagują na temperaturę ciała, czyli uginają się pod wpływem ciepła. Dzięki temu idealnie dopasowują się do anatomicznej budowy ciała i dają uczucie przyjemnego otulenia.

Materace wysokoelastyczne uginają się za to pod wpływem nacisku. Charakteryzują się wysoką sprężystością, dzięki czemu zapewniają bardzo duży komfort i wygodę, a do tego uznawane są za jedne z najlepiej wentylowanych materacy

Ostatnia grupa materacy piankowych to produkty wykonane z lateksu. Materiał ten pozwala zachować maksymalną higienę, ponieważ zapobiega powstawaniu bakterii i grzybów. Z tego względu polecany jest szczególnie alergikom

Piankowy materac do spania 90x200 dostępny jest w ofercie marki Hilding Anders. Jest to znany i ceniony na całym świecie producent, którego produkty można zakupić też w kilku sklepach na terenie Szczecina. Przykładowe materace z wypełnieniem piankowym od marki Hilding to Hilding Salsa (termoelastyczny), Hilding Modern (wysokoelastyczny) oraz Hilding Melody (lateksowy). 

 

materac 90x200 wklad piankowy

 

Materac 90x200 — wkład sprężynowy 

Druga grupa materacy to produkty z wkładem sprężynowym. Jest to tradycyjne rozwiązanie znane już od wielu lat. Jeśli decydujemy się na tę opcję, to warto wybierać modele zbudowane na bazie systemu kieszeniowego. W takim materacu każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszeni, dzięki czemu mogą one działać niezależnie od siebie. 

Producent materacy Hilding dzieli swoje produkty sprężynowe na kieszeniowe, Multipocket oraz Pocket Plus. Różnią się one ilością sprężyn, jaka przypada na 1 mMaterace Pocket Plus mają ich najwięcej, co oznacza, że charakteryzują się największą elastycznością punktową (powierzchnia ugina się jedynie w miejscu nacisku, a drgania nie przechodzą na cały materac). 

Materac zbudowany na bazie systemu Pocket Plus to m.in. Hilding Lambada. Jest to produkt oznaczony symbolem H2 (średni poziom twardości). Zapewnia on optymalną sprężystość i bezpieczne podparcie dla kręgosłupa. 

 

 

Materac 90x200 — wkład hybrydowy 

Wśród produktów marki Hilding znaleźć można również materace 90x200 z wkładem hybrydowym. Łączą one w sobie najlepsze cechy materacy piankowych oraz sprężynowych. Jest to doskonała opcja dla osób, które od materaca oczekują maksymalnego komfortu i najlepszego podparcia dla sylwetki. Przykładami takich produktów są materace Hilding Dance oraz Hilding Electro

Który materac będzie najlepszy do łóżka 90x200? Najlepiej kierować się własnymi potrzebami i preferencjami. Wygoda dla każdego może oznaczać coś innego. Dlatego, jeśli nie mamy określonych wymagań (np. materac antyalergiczny lub z wysoką elastycznością punktową), to najlepiej udać się do sklepów stacjonarnych na terenie Szczecina i przetestować, który model z kolekcji Hilding jest dla nas najwygodniejszy

 

Prestiżowe wyróżnienie ekologiczne dla polskiej marki

Dobre relacje z klientami to podstawa. Dlaczego rNPS jest potrzebne?

WhitePress Prawa