Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

pompy glebinowe
Pompa głębinowa jest urządzeniem niezbędnym, jeśli decydujemy się na pobieranie wody użytkowej z własnej studni. Rozwiązanie to jest opłacalne, jeśli dom postawiliśmy z dala od innych zabudowań, poza zasięgiem miejskiej sieci wodociągowej, nie musimy bowiem pokrywać kosztów „dociągnięcia” wodociągów do naszej posesji. Ważne jest jednak, żeby wybrać odpowiednią pompę. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się pompy z Włoch. Z czego to wynika?

 

 

Solidność przede wszystkim

To, co wyróżnia pompy włoskiego producenta, marki IBO Italy, na tle konkurencji, to wyjątkowo solidna, kompaktowa konstrukcja. Efekt ten osiąga się dzięki wykorzystaniu w produkcji wyłącznie surowców najwyższej jakości, między innymi stali nierdzewnej. Dzięki temu pompy głębinowe są trwałe i bardzo odporne na potencjalne uszkodzenia.

 

Niezawodność

To niezmiernie ważna cecha pompy głębinowej – od jej pracy zależy bowiem to, czy nasze gospodarstwo domowe zostanie zaopatrzone w ilość wody niezbędną do pokrycia dziennego zapotrzebowania wszystkich domowników. Niska awaryjność pomp marki IBO Italy daje nam pewność, że nie musimy martwić się niespodziewanymi przerwami w dostępie do wody.

 

Nowoczesne rozwiązania technologiczne

Włoskie pompy głębinowe to urządzenia wykorzystujące najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, mające na celu poprawić ich jakość i zapewnić najwyższą sprawność działania. Jednym z takich rozwiązań jest technologia DRY RUN PRO, dzięki której pompa jest odporna na zatarcia w przypadku pracy na sucho, tj. bez dostępu do wody. Dzięki takim rozwiązaniom spadają koszty eksploatacji urządzenia, unikamy bowiem ewentualnych drogich napraw.

 

Wielka różnorodność produktów

W ofercie dystrybutorów produktów marki IBO Italy, takich jak firma Dambat, znajdziemy bardzo szeroki wybór produktów przeznaczonych do zastosowania w gospodarstwach domowych oraz gospodarstwach rolnych czy zakładach produkcyjnych. Zróżnicowane parametry urządzeń pozwalają dobrać produkt o optymalnej wydajności i w przystępnej cenie.

 

Dobry stosunek ceny do jakości

Mimo ich bardzo wysokiej, potwierdzonej w niezależnych badaniach jakości, koszt zakupu włoskiej pompy głębinowej nie jest zbyt wygórowany – podstawowe modele dla gospodarstwa domowego możemy nabyć już za około 800 złotych. Wydatek nie jest zbyt duży w porównaniu do korzyści, które może przynieść nam rozwiązanie. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na fakt, iż wszystkie pompy sprzedawane są z aż trzyletnią gwarancją – nie musimy więc przejmować się usterkami, bo nawet jeśli takowe wystąpią, nie musimy pokrywać kosztu ich usunięcia.

WhitePress Prawa