Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Urlop w Mikolajkach
Rodziny z dziećmi chętnie wybierają Mazury na miejsce urlopu. Cóż, trudno się temu dziwić. Kraina Wielkich Jezior zachwyca niezależnie od pory roku. Wspaniałe krajobrazy robią wrażenie zarówno na dorosłych, jak i dzieciach. Ponadto nie da się ukryć, że miejscowości takie jak Mikołajki słyną z wielu atrakcji skierowanych do rodziców oraz dzieci. Zatem, jakie rozrywki dla dzieci znajdziemy w Mikołajkach? Jak spędzić urlop w tym urokliwym miejscu? Podpowiadamy!

 

Mikołajki – wodne uciechy dla małych i dużych

Nie potrafimy sobie wyobrazić sobie pobytu na Mazurach bez skorzystania z rozmaitych wodnych uciech. Tych w Mikołajkach nie brakuje! Znana i lubiana rozrywka dla rodzin to oczywiście pływanie rowerkami wodnymi. To przyjemna aktywność, na którą najlepiej zdecydować się, gdy pogoda dopisuje. Na tym jednak nie koniec. Inny doskonały pomysł na spędzenie czasu z rodziną to zwiedzanie wioski żeglarskiej, w której mieści się port. Stamtąd można udać się na rejs po pobliskich jeziorach. 

 

Tajemniczy Gród Galindów

Wyjątkowe miejsce w Mikołajkach to niewątpliwie Gród Galindów, w którym poznajemy ciekawą historię rodu, który dawniej panował na tym obszarze. W grodzie znajdują się imponujące rzeźby, które po prostu trzeba zobaczyć! Poza tym trasa zwiedzenia obejmuje sporo punktów, które z pewnością zrobią spore wrażenia na najmłodszych. Labirynt Demonów czy Pieczara Wiedźm to tylko niektóre z nich. Ponadto w okresie letnim często odbywają się tam bardzo interesujące, tematyczne inscenizacje. 

Z kolei rodziny, które dopuszczają opcję wyjazdu nieco poza teren Mikołajek, mogą odwiedzić miasteczko westernowe Mrongoville. Będąc na miejscu, warto udać się na seans w kinie 5D oraz skorzystać z szerokiej oferty gier interaktywnych. Niezapomniane wrażenia zapewni również zabawa na strzelnicy. 

 

Poznawanie Mikołajek i okolic na rowerze

Wycieczki rowerowe na Mazurach to czysta przyjemność. Mnóstwo ciekawych tras pozwala na bezpieczne i bezproblemowe zwiedzanie okolicy. Wiele ze szlaków okazuje się na tyle łatwa do pokonania, że dadzą sobie z nimi radę nawet dość małe dzieci. Co ważne, w Mikołajkach można skorzystać z miejscowej wypożyczalni rowerowej! 

 

Atrakcje w Hotelu Mikołajki Leisure & SPA

Wybierając się na urlop w Mikołajkach, należy wziąć pod uwagę atrakcje w hotelu. W końcu pogoda nie zawsze dopisuje. W Hotelu Mikołajki Leisure & SPA maluchy mogą spędzać czas w sali zabaw z grami multimedialnymi oraz rozmaitymi zabawkami. Świetna rozrywka to także zajęcia z animatorami. Coś dla siebie znajdą tam pociechy w każdym wieku. W hotelu mieści się również godna uwagi restauracja.

 

Restauracja Mikołajki – gdzie posilić się pod całym dniu wrażeń?

Oczekiwania całej rodziny z pewnością zaspokoją restauracje w Hotelu Mikołajki Leisure & SPA. Serwują one gościom dania kuchni europejskiej, ale wzbogacone o regionalne akcenty. Jeśli chodzi o restauracje Mikołajki są świetnie dopasowane do potrzeb rodziców z dziećmi. Pyszne jedzenie, profesjonalna obsługa oraz stylowe wnętrza sprzyjają wypoczynkowi po całym dniu zwiedzania i zabawy. Zachęcamy do przyjrzenia się ofercie ośrodka!

 

Kurs online – jak go przygotować, by sprzedawał?

Organizujemy bramę wjazdową i garażową

WhitePress Prawa